"Diamentowe" i "Złote" Gody

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 5 =
Link
4 + 5 =
DSC_6877 (1)
Cztery pary świętowały w ubiegłą sobotę jubileusze małżeńskie. Uroczystość "Diamentowych" i "Złotych" Godów odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
 
Diamentowe Gody, czyli jubileusz 60. rocznicy ślubu obchodzili Teresa i Jan Kazubscy, którzy na ślubnym kobiercu stanęli w 1963 roku, ślubując sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Swoją rocznicę świętowały również młodsze pary. Złote Gody, czyli 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego, obchodzili Państwo: Irena i Zbigniew Banaszczykowie, Danuta i Jan Kleskowie oraz Teresa i Marek Rudzcy.

Z Jubilatami spotkał się prezydent Krzysztof Chojniak, który złożył małżonkom życzenia i gratulacje oraz wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadawane przez Prezydenta RP. Każda z par na pamiątkę tej wyjątkowej uroczystości otrzymała także list gratulacyjny, kwiaty oraz album „Piotrków Trybunalski – Miasto Królewskie”.
- Gratuluję Państwu pięknych jubileuszy. Wasze życie to postawa godna naśladowania dla młodszych pokoleń. Życzę kolejnych wielu wspaniałych, wspólnych lat życia, spędzonych w zdrowiu i pomyślności - mówił podczas uroczystości prezydent Krzysztof Chojniak.
← powrót