Dzisiaj: Poniedziałek 03 sierpnia 2020

INTERAKCJE 2008 (13.05.2008)

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Rozpoczął się X Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Sztuki INTERAKCJE 2008. Miłym akcentem podczas uroczystego otwarcia imprezy było wręczenie medali ?Za zasługi dla Piotrkowa Trybunalskiego? dwóm artystom.

Rozpoczął się X Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Sztuki INTERAKCJE 2008. Uroczystego powitania przybyłych gości dokonał piotrkowski performer  i organizator imprezy Stanisław Piotr Gajda, natomiast Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak życzył artystom weny twórczej i ciekawych doświadczeń.
otwarcie1.JPG otwarcie.JPG

Miłym akcentem podczas uroczystego otwarcia imprezy było wręczenie medali ?Za zasługi dla  Piotrkowa Trybunalskiego? dwóm artystom. Decyzją Przewodniczącego Rady Miasta Mariana Błaszczyńskiego, brązowe medale otrzymali Jan Świdziński i Ryszarda Piegza.  Są oni znanymi i cenionymi autorytetami w środowiskach artystycznych. Obaj od początku związani są z INTERAKCJAMI, a przez to - z promowaniem naszego miasta.

medale.JPG

Ryszard Piegza był inicjatorem Festiwalu Sztuki Interakcje. To dzięki jego energii i zaangażowaniu przedsięwzięcie odniosło sukces i spowodowało, że Piotrków Trybunalski stał się miastem otwartym na nowe pomysły i przyjaznym artystom.

Jan Świdziński (Prezydent Festiwalu) to jeden z największych polskich artystów. Dzięki jego zaangażowaniu do naszego miasta zawitało wielu znanych performerów z zagranicy, jak choćby Alisteir MacLennan i Bruce Barber.

Formalnego otwarcie tegorocznych Interakcji ? czyli symbolicznego puszczenia bączka ? dokonał Ojciec Gracjan Kubica.

b__czek.JPG
widownia.JPG
PiotrGajda.JPG

Więcej na temat Interakcji na stronie:
http://interakcje.org/

← powrót