Dzisiaj: Środa 05 sierpnia 2020

Piotrków Trybunalski zwycięzcą ministerialnego programu z zakresu opieki nad dzieckiem i rodziną (17.09.2007)

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =

Komisja Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej wybrała program przygotowany przez Piotrków Trybunalski jako jeden z najlepszych programów, nadesłanych na konkurs ?Finansowe Wspieranie Programów z zakresu opieki nad dzieckiem i rodziną?,


Komisja Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej wybrała sześć najlepszych programów, nadesłanych na konkurs ?Finansowe Wspieranie Programów z zakresu opieki nad dzieckiem i rodziną?, ogłoszonym przez Ministerstwo. Na konkurs wpłynęło 301 wniosków.
Komisja postanowiła uhonorować miasto Piotrków Trybunalski nagrodą pieniężną w wysokości 20 tys. zł za program pod nazwą ?Przekształcenie świetlicy środowiskowej Bartek w specjalistyczną placówkę wsparcia dziennego Środowiskową Świetlicę Socjoterapeutyczna Bartek w celu osiągnięcia standardów opieki i wychowania.?
Miasto otrzymało dotacje celowe na realizację programów:
1. ?Przekształcenie świetlicy środowiskowej Bartek w specjalistyczną placówkę wsparcia dziennego Środowiskową Świetlicę Socjoterapeutyczna Bartek w celu osiągnięcia standardów opieki i wychowania? ? 34 tys. zł.
2. ?Nie chcemy zabawek ? chcemy domu. Kampania na rzecz pozyskania i szkolenia kandydatów na zawodowe rodziny zstępcze? ? 6 tys. zł.
3. ?Bliżej domu ? osiąganie standardów opieki i wychowania w celu wszechstronnego rozwoju wychowanków Pogotowania Opiekuńczego placówki wielofunkcyjnej? ? 7 tys. zł.

← powrót