Dzisiaj: Poniedziałek 03 sierpnia 2020

Udany Festiwal Nadzieja 2007 (03.09.2007)

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
Koncerty Armii, Antoniny Krzysztoń i Mietka Szcześniaka, przeglądy filmów ? to tylko niektóre z propozycji IV Ogólnopolskiego Festiwalu Kultury i Sztuki Chrześcijańskiej ?Nadzieja?, który odbył się w naszym mieście.

Koncerty Armii, Antoniny Krzysztoń i Mietka Szcześniaka, przegląd filmów, przedstawień teatralnych i nowych pozycji wydawnictwa Fronda, oraz festyny rodzinne i prezentacja pionierki harcerskiej ? to tylko niektóre z licznych propozycji organizatorów  IV Ogólnopolskiego Festiwalu Kultury i Sztuki Chrześcijańskiej ?Nadzieja?, który odbył się w naszym mieście podczas minionego weekendu.

 N1.JPG

N2.JPG N3.JPG

 

 

 

 

N5.JPG 

 N4.JPG

 N6.JPG

Gościem specjalnym Festiwalu była pani Terry Bork ze Stanów Zjednoczonych ? charyzmatyczka pracująca na co dzień w Białym Domu, która modliła się za Piotrków Trybunalski i jego mieszkańców. Na zakończenie Festiwalu Terry zwróciła Prezydentowi Miasta Krzysztofowi Chojniakowi symboliczny klucz do bram miasta, (który otrzymała na początku Festiwalu) z podziękowaniem za życzliwe przyjęcie i gościnność władz miasta i mieszkańców.  

← powrót