Dzisiaj: Wtorek 04 sierpnia 2020

Mateusz Bernatek, zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego, został Młodzieżowym Mistrzem Europy do lat 23. Piotrkowianin całkowicie zdominował zawody, w czterech walkach nie stracił nawet jednego punktu technicznego.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny edukacyjny spacer po naszym mieście. Tym razem wyprawa przypomni wybitnych przedstawicieli społeczności żydowskiej mieszkających w Piotrkowie.
W weekend w Katowicach odbyły się Targi Turystyczne GLOBalnie. Na wspólnym stoisku województwa łódzkiego obecny był także Piotrków Trybunalski.
„Poniatowski, Grecy i Piotrków” – tak brzmiał tytuł piątkowego (18.03) spotkania z historią regionu, które zostało zorganizowane przez Centrum Informacji Turystycznej.
220 osób wzięło udział w pieszym rajdzie „Topienie Marzanny” zorganizowanym w minioną sobotę (29.03) przez piotrkowski oddział PTTK oraz Centrum Informacji Turystycznej.
„Poniatowski, Grecy i Piotrków” to tytuł kolejnego spotkania z historią, które w najbliższy piątek (18.03) organizuje Centrum Informacji Turystycznej.
W minionym tygodniu w Berlinie odbyły się jubileuszowe, pięćdziesiąte targi turystyczne Internationale Tourismus-Börse (ITB). W centrum wystawienniczym Messe Berlin stoiska wystawili reprezentanci ponad stu osiemdziesięciu krajów świata. Nie zabrakło również Polski i województwa łódzkiego, w tym Piotrkowa Trybunalskiego.
Piotrkowski oddział PTTK oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają w najbliższą sobotę (19.03) na rajd pieszy „Topienie Marzanny”.
Padający deszcz oraz niska temperatura nie zniechęciła kilkunastu ciekawych historii naszego miasta piotrkowian, którzy w minioną sobotę (12.03) wybrali się na  kolejny turystyczny spacer. Tym razem powiódł on szlakiem ortodoksyjnych, prawosławnych świątyń w naszym mieście.
„Świątynie ortodoksyjne” to hasło kolejnego spaceru organizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej. Podczas wycieczki zwiedzający zobaczą miejsca, w których funkcjonowały świątynie prawosławne.