Dzisiaj: Wtorek 03 sierpnia 2021

Aktualności

DSC_0469 (1280x851)
Siedemnaście reprezentacji z piotrkowskich szkół podstawowych wzięło udział w lekkoatletycznym mitingu, który wczoraj (21.04) zorganizowano na stadionie miejskim „Concordia”.
DzienPrzedsiebiorczosci2016_01
Blisko trzydziestu uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego odbyło wczoraj (20.04) jednodniowe praktyki w Centrum Informacji Turystycznej. Zajęcia zostały przeprowadzone w ramach organizowanego już po raz trzynasty Dnia Przedsiębiorczości.
DSCN5090
W miniony weekend Zabrze gościło Międzynarodowe Targi Turystyki Przemysłowej. Na imprezie nie zabrakło Centrum Informacji Turystycznej, które promowało piotrkowskie Miasto Piwowarów.
_1030381 (1280x960)
„Dagerotyp, autochrom, matryca” taką nazwę nosił ostatni spacer krajoznawczy po mieście, który w minioną sobotę (16.04) zorganizowało Centrum Informacji Turystycznej.
danielak
Mateusz Danielak, badmintonista piotrkowskiego Ruchu zdobył tytuł mistrza Polski juniorów do lat 19. Złoty krążek nasz zawodnik zdobył w Białymstoku podczas Yonex Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców.
DSC_0003 (1280x791)
Aż jedenaście medali wywalczyli piotrkowianie podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule full contact. Zawody tej rangi po raz pierwszy zorganizowano w naszym mieście.
wiosna
Wycieczka rowerowa oraz rajd pieszy – z dwóch części będzie się składała tegoroczna „Wiosna Żaków”. Impreza organizowana rokrocznie przez piotrkowski oddział PTTK odbędzie się w sobotę (23.04).
spacer (1280x850)
Szlakiem dawnych piotrkowskich zakładów fotograficznych powiedzie kolejny spacer organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej.
BBL_ZMDB_logo-kolo
Z początkiem kwietnia wystartowała kolejna edycja akcji „Biegam, bo Lubię”. W każdą sobotę na stadionie miejskim „Concordia” odbywają się bezpłatne zajęcia dla osób chcących trenować.
DSC00006
Piwowarskie tradycje Piotrkowa Trybunalskiego zagościły na kolejnych targach. Tym razem Centrum Informacji Turystycznej zaprezentowało chmielne atrakcje miasta w Toruniu na Targach Turystycznych „Wypoczynek”.