Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych, że do 31 maja 2018 r. należy wnieść drugą ratę opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz Polskie Towarzystwo Gospodarcze zapraszają piotrkowskie firmy, szczególnie produkcyjne, do udziału w Meetingu Gospodarczym. 
„BON – apetyt na rozwój” oraz „Przedsiębiorco czas na rozwój” to dwa projekty przewidziane w najbliższym czasie dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego.
 
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Przedsiębiorco czas na rozwój – nowe możliwości dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla firm”.
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Włoch, która odbędzie się w dniach 12-16 czerwca br.
  
 
 
Od dzisiaj (30.04) wchodzi w życie „Konstytucja Biznesu” - pakiet ustaw, których celem jest zreformowanie i uproszczenie przepisów dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami.
27 kwietnia odbędzie się przetarg na nieruchomość gminną, zlokalizowaną w centrum miasta, przy ul. Wojska Polskiego 60a, w bliskim sąsiedztwie dworca PKP i PKS.
Regionalna Izba Przemysłowo – Handlowa w Radomsku zaprasza na II Radomszczańskie Forum Przedsiębiorczości (18.04). Tematem przewodnim spotkania będzie partnerstwo publiczno-prywatne.
6 kwietnia rusza nabór wniosków o dofinansowanie realizacji projektów dotyczących powrotu na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3. Dofinansowanie może wynieść nawet 91 %.
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym „Dokumentacja konkursowa w ramach Działania 10.1 Powrót na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3”.