Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym „Fundusze Europejskie dla mam powracających na rynek pracy”.
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wraz z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego zapraszają firmy z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic, na bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego dowiedzą się jak uzyskać DOTACJĘ NA ROZWÓJ FIRMY.
01-06-2018

Wsparcie dla MŚP

 Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza małe i średnie firmy do uczestnictwa w drugiej edycji projektu pn. Pakiet dla średnich miast.
Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych, że do 31 maja 2018 r. należy wnieść drugą ratę opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz Polskie Towarzystwo Gospodarcze zapraszają piotrkowskie firmy, szczególnie produkcyjne, do udziału w Meetingu Gospodarczym. 
„BON – apetyt na rozwój” oraz „Przedsiębiorco czas na rozwój” to dwa projekty przewidziane w najbliższym czasie dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego.
 
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Przedsiębiorco czas na rozwój – nowe możliwości dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla firm”.
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Włoch, która odbędzie się w dniach 12-16 czerwca br.
  
 
 
Od dzisiaj (30.04) wchodzi w życie „Konstytucja Biznesu” - pakiet ustaw, których celem jest zreformowanie i uproszczenie przepisów dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami.
27 kwietnia odbędzie się przetarg na nieruchomość gminną, zlokalizowaną w centrum miasta, przy ul. Wojska Polskiego 60a, w bliskim sąsiedztwie dworca PKP i PKS.