Haering zainwestuje 120 mln Euro w Piotrkowie Trybunalskim. W samochodzie BMW Roberta Kubicy są części produkowane w naszym mieście. 70 części wytwarzanych w Piotrkowie znajdziesz w Mercedesie klasy E.
Umowa sponsorska podpisana. Firma Haering Polska ? lider w światowej branży produkującej części motoryzacyjne zdecydowała się sponsorować Klub Sportowy Concordia Piotrków
We wtorek o godz. 14:30 w Sali nr 1 Urzędu odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta. Głównym tematem sesji będzie głosowanie nad zakupem hali balonowej.
Nowe nasadzenia zieleni pojawiły się przy parkingu Panorama przy ul. Słowackiego. Zgodnie z zapowiedzią złożoną przed inwestycją właściciele sklepów sami zakupili i posadzili drzewka i krzewy.
Między Wisłą a Renem?- Promocja polskich i niemieckich romańskich tras kulturowych oraz Powiatu Piotrkowskiego i Miasta Piotrków Trybunalski w papieskim Regensburgu
Kolejna wystawa proponowana przez piotrkowską Galerię BWA zorganizowana została wspólnie ze Stowarzyszeniem Piotrkowskich Artystów Plastyków i ma charakter jubileuszowy.
We wtorek 19 września o godz. 18.30 w kościele na Wierzejach odbędzie się spotkanie w sprawie planów inwestycyjnych na osiedlu JeziornaII.
Waldemar Matusewicz Prezydent Miasta zaprasza rolników z terenu Piotrkowa na dożynki do Spały. Tegoroczne dożynki odbędą się w najbliższą niedzielę 10 września. Dla zainteresowanych rolników z terenu miasta, którzy chcieliby wziąć ...
27.460 piotrkowian nie wymieniło jeszcze dowodu osobistego, tj.43% mieszkańców miasta. Termin wymiany mija 31 grudnia 2007 roku. Nie czekaj na ostatnią chwilę, wymień dowód już dzisiaj.
Nadzywczajna Sesja Rady Miasta w sprawie zakupu i montażu hali balonowej na potrzeby kortów tenisowych przy ul. Belzackiej we wtorek o godz. 14:30