W hali Relax w al. 3 Maja 6b rozpoczął się I Miejski Turniej Świetlic Środowiskowych. Impreza będzie kontynuowana również 6 i 7 lutego.
Prawie 300 osób obserwowało tegoroczny Koncert Noworoczny. W sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury zgromadzona publiczność zapoznała się z najważniejszymi wydarzeniami 2006 roku i planami na rok 2007.
800 tysięcy złotych kosztował nowy samochód bojowy, który został oficjalnie przekazany dla potrzeb Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. 100.000 zł przekazał piotrkowski samorząd.
Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego uchwaliła budżet miasta na 2007 rok. Dochody wynoszą 234 mln złotych, wydatki zaś 263 mln złotych.
Młodzi mieszkancy Piotrkowa będą mogli skorzystać podczas ferii zimowych z wielu atrakcji przygotowanych przez Urząd Miasta, placówki oświatowe i OSIR.
Prezydent Miasta zaprasza na tradycyjny Koncert Noworoczny. Impreza odbędzie się w piątek 26 stycznia w Sali Widowiskowej MOK. Początek o godz. 19.00
Spośród zgłoszonych 20 osób do rady wybrano 15. W zebraniu uczestniczyło 30 osób.
Radę Osiedla ?Wyzwolenia-Sulejowska? wybrali mieszkańcy tej dzielnicy miasta w czasie zebrania, które odbyło się 19 stycznia br. w Szkole Podstawowej nr 11. W zebraniu uczestniczyło ponad 150 osób.
Do skrzynek pocztowych mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, którzy nie wymienili jeszcze starych dowodów osobistych trafi informacja Biura Obsługi Mieszkańców przypominająca o tym obowiązku.
Imię Doktora medycyny Mariana Wygrzywalskiego otrzymała nowo powstała aula Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym w Piotrkowie Trybunalskim.