Śladem K8 przebiegała będzie ekspresowa S-8 - wynika z nieoficjalnych informacji, uzyskanych w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie.

Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego ogłosił konkurs na najlepszą pracę magisterską o Piotrkowie Trybunalskim i regionie piotrkowskim. Pracę zgłasza promotor do 31 sierpnia 2007r.
Zakończył się remont ulicy Garbarskiej na odcinku od ul. Wyzwolenia do ul. Szmidta. Jeszcze w tym roku na osiedlu Wyzwolenia wyremontowane zostaną ulice: Krasickiego i Szmidta.
Rewanżowym meczem Finału Pucharu Polski z SPR Safo ICom Lublin piłkarki ręczne Piotrcovii zakończyły sezon. Oba zespoły spotkały się 19 maja w hali Relax w Piotrkowie Trybunalskim.
Wręczeniem wyróżnień i nagród dla zwycięzców zakończył się VII Ogólnopolski Festiwal Klarnetowy, dorocznie organizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną w Piotrkowie Trybunalskim.
Uroczystym koncertem ?W hołdzie Największemu z Polaków?, zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka, piotrkowianie uczcili dzień urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II.
Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak zorganizował spotkanie konsultacyjne, w sprawie koncepcji architektonicznej projektowanego budynku biblioteki miejskiej.
W związku z rozpoczęciem prac nad projektem ?Rewitalizacja Starego Miasta w Piotrkowie Trybunalskim - etap I?, Prezydent Miasta zorganizował spotkanie, w czasie którego przedstawiony został zakres i harmonogram prac.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim organizuje Turniej pn. ?Ratujemy Życie?, który odbędzie się 24.05.2007 r. o godz. 8.45 w parku im. Jana Pawła II.
W ostatnich dniach maja pracownicy Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi kontrolowali realizację projektu ?Żaczek II. Kontrola wykazała, że projekt był realizowany zgodnie z umową i wnioskiem o dofinansowanie.