Z powodu intensywnych robót drogowych na ul. Sulejowskiej, od dziś (10.05.) do odwołania obowiązuje objazd dla minibusów i autobusów komunikacji miejskiej, kursujących od centrum miasta do Osiedla Wierzeje.
Wśród wielu inwestycji, umieszczonych w projekcie Wieloletniego Programu Inwestycyjnego na lata 2007 ? 2011 ? znalazło się zadanie pn. Budowa obwodnicy miasta - etap III.
Trwa IX Międzynarodowy Festiwal Sztuki INTERAKCJE. Jest jednym z największych w Europie projektów przedstawiających sztukę akcji.
9 maja odbyła się konferencja prasowa zwołana przez Przewodniczącego Rady Miasta Mariana Błaszczyńskiego, na temat ?działalności na mieniu komunalnym?.
Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi przeprowadzili kontrolę projektu ?ZOSTAŃ POLIGLOTĄ II ? kompleksowe kursy językowe dla pracujących?. Kontrola pokazała, że projekt jest realizowany w sposób prawidłowy, zgodnie z umową ...
Pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego odbyła się druga edycja programu ?Urząd Miasta ? obywatelską platformą młodych?.
7 maja w piotrkowskim Ośrodku Sztuki Współczesnej oficjalną ceremonią otwarcia i prezentacją trzech pierwszych performerów rozpoczął się IX Międzynarodowy Festiwal Sztuki INTERAKCJE 2007
Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta w Piotrkowie Tryb. przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o obowiązku wniesienia do dnia 31 maja 2007r. kolejnej raty opłaty za korzystanie z posiadanych ...
Studenci piotrkowskiej Filii Akademii Świętokrzyskiej już po raz czwarty organizują koncert zatytułowany ?Jesteśmy?. Przedstawienie zorganizowane będzie 9 maja 2007 roku o godz. 18.30 w sali widowiskowej MOK-u.
Miasto otrzymało dodatkowe 1,8 mln zł na rewitalizację Starówki. Zarząd Województwa Łódzkiego podjął uchwałę o dofinansowaniu projektu ? Rewitalizacja Starego Miasta w Piotrkowie Trybunalskim ? etap 1.