Dzisiaj: Piątek 29 maja 2020

Wycieczka rowerowa "Rodzina i Przyjaciele" (04.09.2006)

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Chcesz naprawdę wypocząć? Zregenerować siły? Nie siedź przed telewizorem! Zabierz rodzinę i przyjaciół na wycieczkę rowerową!

WYSTARCZY TYLKO ROWER!

Chcesz naprawdę wypocząć? Zregenerować siły? Nie siedź przed telewizorem! Zabierz rodzinę i przyjaciół na wycieczkę rowerową!

Oto kolejna propozycja do aktywnego wypoczynku, jak i możliwość zdobycia punktów do odznak Turystyki Kolarskiej i Turysty Przewodnika. Do rowerowej eskapady posłuży leśny kompleks Sulejowskiego Parku Krajobrazowego.

Wycieczka rowerowa odbędzie się 16. września 2006 r. (sobota). Rozpoczęcie jej planowane jest na godzinę 9°° przy ulicy Świerczowskiej, natomiast zakończenie ok. godz. 17 ? 18 na polance obok mostu na Wierzejce.

Trasa liczy około 38 km i obejmuje:

- Witów,

- Kłudzice,

- Włodzimierzów,

- Sulejów (gdzie nastąpi przerwa w podróży i poczęstunek),

- Murowaniec,

- Barkowice,

- Barkowice Mokre,

- Wierzeje.

Organizatorem akcji jest Zarząd Oddziału PTTK im. Michała Zawity Witanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat nad imprezą objął Wiceprezydent Miasta Krzysztof Chojniak.

Zapisy  przyjmuje biuro Zarządu Oddziału PTTK Pl. Czarneckiego 10 w terminie do 14.09.2006 r. Wpisowe wynosi 6 zł od osoby dorosłej oraz 4 zł ? dzieci i młodzież do lat 20 oraz członkowie PTTK. Młodzież do lat 16 zapisują rodzice i opiekunowie drużyn. Osoby, które nie dokonają zgłoszeń w określonym terminie mogą uczestniczyć w imprezie na własną odpowiedzialność i ryzyko.

 

 

← powrót