Dzisiaj: Wtorek 14 lipca 2020

Quality Institute sp. z o.o. sp. k. organizuje konkurs "Firma na Medal", w którym wyróżniane są przedsiębiorstwa, które w swoich działaniach rynkowych kierują  się postawą "wszystko dla klienta" oraz takimi wartościami jak uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność społeczna. 
Fundacja Inicjatyw Regionalnych zaprasza do udziału w projekcie „Kierunek: ZATRUDNIENIE - aktywizacja zawodowa mieszkańców województwa łódzkiego (edycja II)". Rekrutacja już się rozpoczęła.
W związku z trwającymi pracami aktualizacji bazy danych, zwracamy się z prośbą do wszystkich działających na terenie Piotrkowa Trybunalskiego  stowarzyszeń i fundacji o wypełnienie załączonej poniżej karty informacyjnej i przesłanie jej na adres:
Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców i osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej na konsultacje z przedstawicielami Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, którę odbędą się 30 października (środa) w godz. 12.00-14.00, w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym ŁARR w budynku Urzędu Miasta przy ul. Szkolnej 28 pok. 217 (II piętro). 
„Partnerstwo publiczno-prywatne - analizy przygotowawcze projektu PPP" - to tytuł bezpłatnego szkolenia organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
29 października (wtorek) w Mediatece 800-lecia, odbędzie się bezpłatne szkolenie dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu podnoszenia kompetencji cyfrowych w biznesie.
Punkt informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa łódzkiego do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. Przedsiębiorco rozwiń swój biznes".
Spotkanie odbędzie się 17 października 2019 r. w godz. 12:00 – 14:00,  w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15.
18 października odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości inwestycyjne.
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza 9 października do Warszawy na PAIH Forum Biznesu - bezpłatne, całodniowe wydarzenie w formie warsztatów rynkowych oraz paneli sektorowych.
Strefa RozwoYou 2 to druga edycja projektu skierowanego przedsiębiorców mających siedzibę lub oddział na terenie województwa łódzkiego.
Uzyskaj do 80% dofinansowania na usługi rozwojowe — szkolenia, studia podyplomowe i doradztwo.