Dzisiaj: Wtorek 14 lipca 2020

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS we współpracy z Powiatem Piotrkowskim i Miastem Piotrków Trybunalski zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące Mikrograntów Łódzkie na Plus. Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Łódzkiego oraz z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. 
 
Przy Szkole Podstawowej nr 16 powstała nowa bieżnia lekkoatletyczna. Zapraszamy do obejrzenia wideo opowiadającego o zakończonej inwestycji.
Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne warsztaty „Udział organizacji pozarządowych w konsultacjach publicznych” w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 30 września 2019 r. w godz. 9.00-15.30 realizowane w ramach projektu „Akademia Stanowienia Dobrego Prawa”.
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Postaw na własny biznes”. 
Spotkanie odbędzie się 26 września 2019 r., w godz. 10:00 – 12:00 w sali konferencyjne Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15, I piętro.
31 rodzin wprowadziło się do nowo wybudowanej kamienicy u zbiegu ulic Jerozolimskiej i Starowarszawskiej. Klucze do mieszkań wręczono w minioną środę.
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zapraszają do udziału w XXII edycji Polskiego Produktu Przyszłości. Konkurs promuje najbardziej innowacyjne wyroby i technologie opracowane w Polsce. Po raz pierwszy uczestnicy rywalizować będą nie o grant, ale o nagrody finansowe w wysokości do 100 tys. zł.
NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU
zaprasza przedsiębiorców oraz jednostki naukowe na spotkanie
NCBR dla Firm - wsparcie przedsiębiorców z POIR
6 września br. odbęda się przetargi na dwie nieruchomości, zlokalizowane w sąsiedztwie zbiornika Bugaj.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działki przeznaczone są pod zabudowę usługową.
Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”.
Nagroda stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Łódzkiego,  wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy naszego regionu.
Trwa rewitalizacja placu Niepodległości, na którym pojawi się wiele nowości. Więcej szczegółów w materiale wideo.