Dzisiaj: Środa 05 sierpnia 2020

Święta tuż, tuż… czas więc na pieczenie pierników. W tym tygodniu seniorki z Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK odwiedziły dzieci w Pogotowiu Opiekuńczym i razem z młodymi pomocnikami piekły i dekorowały świąteczne pierniki. 
„Wigilijnej kolędy i pastorałki czar” – to tytuł koncert przedświątecznego, na który zaprasza piotrkowskie Muzeum. Koncert odbędzie się najbliższą niedzielę (15.12).
Z okazji 10 rocznicy powstania Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę „Razem i osobno. Artyści piotrkowscy na 10-lecie ODA”.
„Malarstwo to moja pasja”- pod takim tytułem wczoraj (5 grudnia) w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, odbył się wernisaż wystawy malarstwa Teresy Janochy.
„Ważne, nieważne...?” to tytuł wystawy rysunku i malarstwa Ewy Ciszewskiej-Bombskiej, która prezentowana będzie w Galerii „U Panien” (na piętrze) w Centrum idei „Ku Demokracji”.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert „Stanisław Moniuszko w świątecznym nastroju” w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego w Łodzi.
W Szkole Podstawowej nr 12 odbyło się podsumowanie programu „Bezpieczne życie”, który realizowany był przez cały rok przez wszystkie szkoły podstawowe naszego miasta.
Tytuł wicemistrzów Polski oraz grad medali to bilans występu tancerzy z piotrkowskiego klubu „Jaskółczyn” podczas Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym. Impreza odbyła się w Radzyminie.
Zapraszamy na koncert Miejskiej Orkiestry Dętej z okazji Dnia św. Cecylii, który odbędzie się 30 listopada. Początek o godz. 18.00 w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej przy ul. Pijarskiej 4. Wstęp wolny!
„Od Chopina do Kilara” to tytuł koncertu gitarowego w wykonaniu Patryka Filipowicza. Recital odbędzie się w niedzielę (1.12) we wnętrzach Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej.