Dzisiaj: Czwartek 16 lipca 2020

01-09-2016

Rodzinnie w Muzeum

W ostatnią sobotę wakacji w Zamku Królewskim odbyło się drugie „Rodzinne Spotkanie w Muzeum”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych fanów historii.
Przeżyj na nowo losy bohaterów sienkiewiczowskiej powieści „Quo Vadis” i przyłącz się do ogólnopolskiej akcji promującej czytanie. W piątą edycję „Narodowego Czytania” włączy się także Piotrków Trybunalski.
31-08-2016

Wernisaże w ODA

2 września Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaże dwóch nowych wystaw. Prezentacje od piątku będzie można oglądać w galerii ODA przy ul. Sieradzkiej.
Już jutro (1.09) tysiące dzieci w naszym mieście zainauguruje nowy rok szkolny. Ten wyjątkowy dzień to szczególne wydarzenie dla uczniów, którzy dopiero rozpoczynają swoją szkolną przygodę.
Krystyna Giżowska będzie kolejną bohaterką cyklu spotkań „Podwieczorek z gwiazdą”. Artystka w Piotrkowie Trybunalskim będzie gościć w najbliższy czwartek (1.09).
Już w czwartek 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny. Tradycyjnie przed „pierwszym dzwonkiem” w Urzędzie Miasta odbyła się narada dyrektorów wszystkich publicznych placówek oświatowych funkcjonujących w naszym mieście.
Przed nami ostatni w tym sezonie koncert z serii "Letnie koncerty na dziedzińcu MOK". Dla piotrkowskiej publiczności zagra zespół "3 D ekady".
Klub Seniora zajął pierwsze miejsce w konkursie fotograficznym. Na to zaszczytne miejsce zapracowała pani Bożena Gęgotek, uczestnika KS w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.
To co dobre szybko się kończy. Letnie ferie dobiegają końca a wraz z nimi kończy się  wakacyjna przygoda z Miejskim Ośrodkiem Kultury.
 
Wizytą na basenie oraz zabawą na pikniku zakończono letnie półkolonie w Świetlicy Środowiskowej „Bartek”. Podsumowanie akcji zorganizowano w miniony piątek (19.08).