Dzisiaj: Środa 03 czerwca 2020

08-08-2016

Kierunek DINO-PARK

W ubiegły weekend uczestnicy półkolonii w świetlicy środowiskowej „Bartek” pojechali do DINO-PARKU w Kołacinku. Koloniści podziwiali naturalnej wielkości figury dinozaurów wkomponowane w tamtejszy krajobraz oraz poznały wiele ciekawostek z życia olbrzymów, które wywarły na małych miłośnikach prehistorii ogromne wrażenie.
05-08-2016

Odpust u Panien

W niedzielę (7.08.) uroczystości odpustowe w Kościele Akademickim Panien Dominikanek pw. Matki Bożej Śnieżnej w Piotrkowie Trybunalskim. Na wiernych oprócz nabożeństw czekają także występy artystyczne.
„Kolorowa Lokomotywa” zajechała w miniony piątek (29.07) wraz z podopiecznymi Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim do Spalskiego Parku Krajobrazowego. 
19 sierpnia 2016r. (piątek) Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego oddział Piotrków Trybunalski organizuje kurs na temat aktualnych przepisów prawnych z zakresu obrotu ziemią.
Gotowy jest już sierpniowy „Informator Kulturalny”. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem sierpniowych imprez.
W minionym tygodniu Miejski Ośrodek Kultury zamienił się w prawdziwą pracownię artystyczną. Wszystko za sprawą czwartej edycji projektu artystyczno-ekologicznego „Kolorowa Lokomotywa” organizowanego przez Łódzki Dom Kultury.
27-07-2016

Jazzowy piątek

Przed nami kolejny koncert z cyklu Old Town Jazz. Już w piątek (29.07) na deskach piotrkowskiego Skyy Pub zagra Dariusz Herbasz z autorskim projektem „Joy of Friendship”.
W  piątek (22.07.)  Ośrodek Działań Artystycznych  Miejskiego Ośrodka Kultury zorganizował swoim  podopiecznym kolejną wycieczkę edukacyjną. Tym razem celem podróży była Jaskinia Raj w Chęcinach.
W minioną sobotę (23.07) piotrkowskie Muzeum zorganizowało festyn rodzinny z cyklu letnich spotkań z dziećmi i młodzieżą. Uczestnicy  mieli okazję zapoznać się z kulturą rycerstwa.
Przed nami drugi koncert z cyklu letnich występów na dziedzińcu  Miejskiego Ośrodka Kultury.  Tym razem dla piotrkowian zagra zespół Reggaside, finalista 9. edycji muzycznego show „Must be the Music. Tylko Muzyka”.