Dzisiaj: Wtorek 14 lipca 2020

Kolejnym  przystankiem na drodze „Kolorowej Lokomotywy” było Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Rogowie.  Dzieci z Miejskiego Ośrodka Kultury mają za sobą kolejną wycieczkę edukacyjną.
Koncerty w ramach Festiwalu Old Town Jazz na stałe wpisały się w kalendarz imprez, szczególnie tych wakacyjnych. W najbliższą sobotę (20.08) kolejny występ. Muzycznym gościem Skyy Pub będzie zespół Fascination Quartet.
Centrum Idei ku Demokracji zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Jakuba Lesińskiego.
Podopieczni Środowiskowej Świetlicy Socjoterapeutycznej „Bartek” odbyli muzyczną podróż dookoła świata. W miniony czwartek (11.08) placówkę odwiedziła grupa teatralna „Pomarańczowy Cylinder”.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne wydarzenie muzyczne, które już w najbliższy piątek (12.08).
W ubiegły poniedziałek (8.08) Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zamienił się w profesjonalną pracownię artystyczną.
08-08-2016

Kierunek DINO-PARK

W ubiegły weekend uczestnicy półkolonii w świetlicy środowiskowej „Bartek” pojechali do DINO-PARKU w Kołacinku. Koloniści podziwiali naturalnej wielkości figury dinozaurów wkomponowane w tamtejszy krajobraz oraz poznały wiele ciekawostek z życia olbrzymów, które wywarły na małych miłośnikach prehistorii ogromne wrażenie.
05-08-2016

Odpust u Panien

W niedzielę (7.08.) uroczystości odpustowe w Kościele Akademickim Panien Dominikanek pw. Matki Bożej Śnieżnej w Piotrkowie Trybunalskim. Na wiernych oprócz nabożeństw czekają także występy artystyczne.
„Kolorowa Lokomotywa” zajechała w miniony piątek (29.07) wraz z podopiecznymi Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim do Spalskiego Parku Krajobrazowego. 
19 sierpnia 2016r. (piątek) Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego oddział Piotrków Trybunalski organizuje kurs na temat aktualnych przepisów prawnych z zakresu obrotu ziemią.