Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

„Uzbrojenie, umundurowanie, i wyposażenie żołnierzy polskich w okresie wojen napoleońskich i Księstwa Warszawskiego” to tytuł nowej wystawy, którą można oglądać w piotrkowskim Muzeum. W miniony piątek (1.04) odbył się wernisaż inaugurujący ekspozycję.
II Liceum Ogólnokształcące zaprasza na „Dzień otwarty”. Poznać szkołę, nauczycieli i profile nauczania w placówce będzie można w najbliższą sobotę (9.04) w godzinach 9.00 - 12.00.
01-04-2016

OEA charytatywnie

Ponad 1 tys. 300 zł udało się zebrać podczas wielkanocnej sprzedaży charytatywnej organizowanej przez Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Młodzi artyści z Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK zdobyli nagrody i wyróżnienia w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pn. „Tradycje Wielkanocne”.
Ponad tysiąc uczniów ze wszystkich typów piotrkowskich szkół wzięło udział w kolejnej odsłonie akcji „Edukacja filmowa  –  potrafię żyć inaczej”.
Uczniowie z Gimnazjum nr 5 po raz kolejny zostali laureatami konkursu „Matematyka – moja pasja” organizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Publicznym Liceum Ogólnokształcącym UŁ i Polskim Towarzystwem Matematycznym.
 
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza 1 kwietnia na dwa wydarzenia: koncert jazzowy oraz wernisaż inaugurujący Piotrkowski Miesiąc Fotografii.
 
„Uzbrojenie, umundurowanie i wyposażenie żołnierzy polskich w okresie wojen napoleońskich i Księstwa Warszawskiego” to tytuł najnowszej wystawy, którą od 1 kwietnia będzie można oglądać w piotrkowskim Muzeum.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych nr 3 podpisał porozumienia o współpracy z Wydziałem Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstochowskiej.
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK zaprasza w najbliższy czwartek (31.03) na obchody Dnia Teatru.