Dzisiaj: Środa 05 sierpnia 2020

Dobiega końca termomodernizacja kolejnego przedszkola. W ramach prezydenckiego programu ?Termomodernizacja budynków? wyremontowane zostało Przedszkole Samorządowe Nr 20. Inwestycja zakończy się 6 grudnia br.
Komenda Hufca w Piotrkowie Trybunalskim, Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim oraz piotrkowskie Muzeum zapraszają do udziału w konkursie plastyczno -fotograficznym pt.: "Złota polska jesień".
Projekt przyszłorocznego budżetu miasta trafił do radnych. 15.11.Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak oficjalnie przekazał Przewodniczącemu Rady Miasta Marianowi Błaszczyńskiemu projekt przyszłorocznego budżetu.
Strategia rozwoju łódzkiego MPK, problemy komunikacyjne w Polsce oraz sytuacja MZK w Piotrkowie były tematem spotkania prezydenta Krzysztofa Chojniaka z przedstawicielami łódzkiej Spółki MPK.
W piotrkowskim magistracie wpis do ewidencji działalności gospodarczej można uzyskać w ciągu jednego dnia! Wystarczy wypełnić zgłoszenie o dokonanie wpisu do ewidencji i złożyć w pokoju nr 3 przy Pasażu Rudowskiego 10.
Trwają intensywne przygotowania do kolejnej rundy w wyścigu po pieniądze z Unii Europejskiej. W latach 2007-2013 do województwa trafi 1006,38 mln euro. Władze miasta chcą, aby jak największą część z tych środków otrzymał Piotrków ...

Unijny projekt realizowany przez Piotrków Trybunalski i serbską gminę Żagubica otrzymał III nagrodę na konferencji podsumowującej w Belgradzie. Piotrków pokonał 45 projektów, realizowanych przez różne kraje europejskie.

10 listopada br. w hali Szkoły Podstawowej Nr 12 rozegrany został II Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. W zawodach wzięło udział 10 drużyn.
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na otwarcie wystawy pt.: ?Piotrkowianie na starej fotografii?. Otwarcie wystawy nastąpi 15 listopada 2007 r. o godz. 13.00.

08 listopada br. Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak podpisał z Prezesem Zarządu Jerzym Kornackim z warszawskiego Biura Projektów Budownictwa Ogólnego ?Budopol? umowę dotyczącą wykonania projektu nowej biblioteki.