W najbliższa niedzielę 26 sierpnia odbędzie się kolejny koncert letni. Tym razem będzie to koncert rockowo-bluesowy w wykonaniu zespołu Cree.
26 sierpnia w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się uroczystości upamiętniające żydowską społeczność miasta. Organizatorami uroczystości są organizacje byłych mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego w Izraelu, Wielkiej Brytanii i Stanach ...
W dniach 27.08.2007-08.09.2007 odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim 5 Międzynarodowe Spotkanie Rzeźbiarzy ?SKRZYŻOWANIA 2007?. W imprezie wezmą udział artyści z Polski, Niemiec i Czech.
Jeszcze tylko 10 dni pozostało do chwili, kiedy uczniowie usłyszą pierwszy dzwonek oznajmiający początek roku szkolnego 2007/2008. Tymczasem w szkołach i przedszkolach dobiegają końca wakacyjne remonty.
W środę 22 sierpnia w ramach IV Turnieju ?Mały Mundial 2007? na Stadionie Miejskim OSiR przy ulicy Żwirki 6, rozegrany zostanie mecz między rocznikami 1988 ? 1990. Początek rozgrywek o godz. 10.00.
Ministerstwo Edukacji Narodowej przedłużyło termin składania wniosków o przyznanie dotacji celowej na zakup mundurka szkolnego i książek - w ramach rządowego programu pomocy uczniom w 2007 roku. Wnioski można składać w szkołach do 3 ...
Dziś w Rynku Trybunalskim odbyło się wielkie malowanie krajobrazów Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. W imprezie pod nazwą ?Dziecięca Akademia Wakacyjna? uczestniczyło około 160 dzieci ze świetlic artystycznych.
Dziś (17.08) na boisku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 odbył się 6 turniej eliminacyjny w ramach I Międzyosiedlowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego grupy wiekowej 12-15 lat.
W wielu piotrkowskich placówkach oświatowych trwają wakacyjne remonty. Na te zadania gmina zabezpieczyła w budżecie i przekazała niemal 1 200 000,00 zł.
Na tej stronie istnieje możliwość pozyskiwania informacji o działalności gospodarczej prowadzonej przez przedsiębiorców na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Wszelkie dane można znaleźć na http://ksiazka.pkt.pl/index.php.