Dzisiaj: Sobota 11 lipca 2020

W środę 22 sierpnia w ramach IV Turnieju ?Mały Mundial 2007? na Stadionie Miejskim OSiR przy ulicy Żwirki 6, rozegrany zostanie mecz między rocznikami 1988 ? 1990. Początek rozgrywek o godz. 10.00.
Ministerstwo Edukacji Narodowej przedłużyło termin składania wniosków o przyznanie dotacji celowej na zakup mundurka szkolnego i książek - w ramach rządowego programu pomocy uczniom w 2007 roku. Wnioski można składać w szkołach do 3 ...
Dziś w Rynku Trybunalskim odbyło się wielkie malowanie krajobrazów Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. W imprezie pod nazwą ?Dziecięca Akademia Wakacyjna? uczestniczyło około 160 dzieci ze świetlic artystycznych.
Dziś (17.08) na boisku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 odbył się 6 turniej eliminacyjny w ramach I Międzyosiedlowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego grupy wiekowej 12-15 lat.
W wielu piotrkowskich placówkach oświatowych trwają wakacyjne remonty. Na te zadania gmina zabezpieczyła w budżecie i przekazała niemal 1 200 000,00 zł.
Na tej stronie istnieje możliwość pozyskiwania informacji o działalności gospodarczej prowadzonej przez przedsiębiorców na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Wszelkie dane można znaleźć na http://ksiazka.pkt.pl/index.php.
Mieszkańcy regionu, którzy chcą zmienić lub podnieść kwalifikacje zawodowe nadal mogą zgłaszać się na szkolenia dofinansowane ze środków unijnych.
Najbliższa, XII Sesja Rady Miasta w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się 29 sierpnia 2007 roku (środa) o godz. 9.30 w siedzibie Urzędu Miasta, ul. Pasaż Rudowskiego 10, sala obrad, parter.
21 sierpnia (wtorek) w Domu Dziecka przy ul. Wysokiej 24/26 w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się wyjazdowe posiedzenie Komisji Rodziny, Zdrowia, Spraw Społecznych i Osób Niepełnosprawnych Rady Miasta.
15 sierpnia w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się uroczystości z okazji święta Wojska Polskiego. Rozpoczęła je Msza Święta w kościele OO. Bernardynów, po której delegacje składały kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza.