Dzisiaj: Poniedziałek 03 sierpnia 2020

Zespół Piotrkowianin rozpoczyna walkę o półfinał rozgrywek PGNiG Superligi. W najbliższy czwartek (25.04) w hali Relax nasz zespół w pierwszym ćwierćfinałowym boju podejmie drużynę Orlen Wisły Płock.
W miniony weekend w austriackim Graz odbył się wielomecz pływacki, w którym udział wzięło dwanaście ekip narodowych. Podczas zawodów świetnie zaprezentowała się piotrkowianka Wiktoria Guść ( UKS Delfin).
Kacper Jonczyk z UKS Delfin Piotrków Trybunalski zdobył dwa srebrne medale w Zimowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego roczników 2008–2010, które odbyły się łódzkiej „Zatoce Sportu”.
 
„Zaginione Rodały” pod taką nazwą kryje się kolejna gra miejska. Do zabawy zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
Medale, odznaki, koszulki i wiele innych gadżetów będzie można zobaczyć podczas pierwszej wystawy pamiątek sportowych z Piotrkowa i okolic.
12 kilometrów mieli do pokonania  uczestnicy rajdu nordic walking, który Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował w minioną sobotę (23.03). Było to swoiste rekreacyjne powitanie wiosny.
20-03-2019

Ozłocona Wiktoria

Wiktoria Guść wywalczyła aż sześć złotych medali podczas pływackich Zimowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbyły się na 50-metrowym basenie w łódzkiej „Zatoce Sportu”.  
Za nami kolejny weekend z piotrkowskim szczypiorniakiem. Po bardzo emocjonującym spotkaniu zwycięstwo we własnej hali odnieśli piłkarze ręczni Piotrkowianina. W Szczecinie z tamtejszą Pogonią przegrała natomiast Piotrcovia.
Za nami bardzo udany weekend z piotrkowską piłką ręczną. W sobotę i niedzielę zwycięstwa we własnej hali odnieśli Piotrkowianin i Piotrcovia.
MBL Classics, Centrum Renowacji Aut klasycznych i luksusowych, to piotrkowska firma przywracająca blask zabytkowym luksusowym samochodom. Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wycieczkę po tej wyjątkowej firmie.