Aktualności

filmowy-piotrkow-1684739637
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po naszym mieście. Tym razem w najbliższą sobotę (27.05) przybyli poznają Piotrków od strony filmowej.
osiedla-z-wielkiej-plyty-1684151078
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w najbliższą sobotę (20.05) o godzinie 15:00 na kolejny w tym roku spacer turystyczny z przewodnikiem.
DSC03099
Podopieczne Piotrkowskiej Fundacji Talentów zajęły czołowe miejsca w Międzynarodowych Zawodach Aerial Hoop. Rywalizację przeprowadzono w Ostravie (Czechy).

AKS_FOTO_01
Magomedmurad Gadżijew wywalczył tytuł Mistrza Polski w zapasach w stylu wolnym. Zawodnik Atletycznego Klubu okazał się najlepszy w kategorii 74 kg podczas krajowego czempionatu, który w minioną sobotę (13.05) rozegrano w Krotoszynie.

budynek-sadu-1683534502
344300612_1672609536512944_494162959549841034_n
Dwa złote i jeden brązowy medal przywiozła ze sobą Piotrkowska Fundacja Talentów. Tancerki fenomenalnie popisały się na II Międzynarodowym Tanecznym Festiwalu Asów, który został zorganizowany w minioną niedzielę (07.05) przez Klub Sportowy Akademia Tańca AS Sosnowiec oraz Miejski Dom Kultury „Kazimierz” w Sosnowcu.

fotoaks02-1683535991
Mateusz Bernatek wywalczył tytuł mistrza Polski w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnik Atletycznego Klubu Sportowego okazał się najlepszy w kategorii 72 kg podczas mistrzostw Polski, które w miniony weekend (06.05) odbyły w Raciborzu.

piotrkowski-gazeciarz-1681727181

20230415_084540
Kacper Pawłowski zdobył srebrny medal w konkurencji kata indywidualne, w kategorii młodzików podczas Mistrzostwach Polski Karate Tradycyjnego, które w miniony weekend (14-16 kwietnia) w odbyły się w Wieliczce.

DSC_0010
Drużyna Romanisti Dalla Polonia została zwycięzcą I Turnieju Fan Klubów Drużyn Zagranicznych o Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Zawody odbyły się w minioną sobotę (15.04) na Stadionie Miejskim „Concordia” przy ul. Żwirki 6.