W weekend w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 odbyła się akcja „Tniesz, bo wiesz” w ramach której można było oddać swoje włosy na rzecz pomocy pacjentkom onkologicznym.
15-10-2018

Mistrzynie za mocne

W niedzielnym (15.10) spotkaniu 6. kolejki żeńskiej PGNiG Superligi kobiet piłkarki ręczne Piotrcovii zmierzyły się na własnej hali z MKS Perła Lublin. Mistrzynie Polski wyjechały z Piotrkowa z trzema punktami.
Mateusz Danielak został mistrzem Polski w kategorii do lat 21. Piotrkowski badmintonista tytuł wywalczył podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w Białymstoku.
Szczypiornistki Piotrcovii wygrały kolejny mecz w rozgrywkach PGNiG Superligi. Po bardzo zaciętym boju i nerwowej końcówce nasze zawodniczki o jedną bramkę okazały się lepsze od Korony Handball Kielce.
Piotrkowski przemysł w XXI wieku był tematem wycieczki rowerowej zorganizowanej w minioną sobotę (29.09) przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na wycieczkę rowerową "Piotrkowski przemysł XXI wieku". Rajd wystartuje o godz. 10.00 z Rynku Trybunalskiego i powiedzie szlakiem miejsc pracy tysięcy piotrkowian, czyli po zakładach przemysłowych naszego miasta.
 „Śladami polskiej demokracji” to tytuł kolejnej gry miejskiej przygotowanej przez Centrum Informacji Turystycznej. Zabawa odbędzie się 5 października.
 
Piotrkowski duet akrobatyczny - Natalia Woźniakowska i Iga Smolec - zdobyły pierwsze miejsce na Mistrzostwach Europy w Akrobatyce Powietrznej. Zawody odbyły się w miniony weekend (15-16.09) w Trenczynie na Słowacji.
 
Piotrków Trybunalski znalazł się na trasie cyklu imprez „Nordic Walking jest dla Ciebie! Pomaszeruj przez łódzkie”.  Wspólny spacer odbędzie się w niedzielę (23.09) nad jeziorem Bugaj.
 
 
Pałac Sprawiedliwości, a może piotrkowskie więzienia? Centrum Informacji Turystycznej przygotowało kolejne atrakcje na nadchodzący weekend (21-22.09).