Blisko 400 przedszkolaków wzięło udział w Przedszkoliadzie, która w środę (30.01) odbyła się w hali Relax. Impreza promująca aktywność fizyczną wśród dzieci w naszym mieście zorganizowana została już po raz trzeci.
Po kapitalnym meczu szczypiornistki Piotrcovii wygrały we własnej hali z liderem Superligi Energą AZS Koszalin. Mecz rozstrzygnęły rzuty karne.
MKS Piotrcovia zaprasza wszystkich kibiców do udziału w konkursie, w którym główną nagroda jest przyczepa o wartości 3 tysięcy złotych.
Aby wziąć w nim udział wystarczy… chodzić na mecze Piotrcovii rozgrywane w hali Relax.
Piotrkowski oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na pieszy rajd „Gorącego Czaju Łyk”, który odbędzie się w sobotę (2.02).
Mateusz Górny, uczeń ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim, pobił rekord województwa łódzkiego w biegu na 60 metrów wśród juniorów młodszych (U-18).
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na zorganizowane zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej.
Szczypiornistki MKS Piotrcovia wygrały pierwszy tegoroczny mecz we własnej hali. Podopieczne Andrzeja Bystrama pokonały Ruch Chorzów 41:33 (20:15).
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza wszystkich piotrkowian na seans astronomiczny, który w sobotę (19.01) odbędzie się planetarium w I Liceum Ogólnokształcącym.
Piotrkowski oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na pieszy rajd „Puchowy Śniegu Tren”, który odbędzie się już w najbliższą sobotę (12.01).
1 stycznia rozpoczęły się zapisy na V Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur. W tym roku uliczny bieg odbędzie się 21 czerwca.