Kacper Jonczyk został mistrzem i wicemistrzem województwa łódzkiego w pływaniu. Piotrkowski zawodnik rywalizował z ponad 500 pływakami z 18 klubów.
 
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na zorganizowane zwiedzanie piotrkowskiego zakładu produkującego ozdoby choinkowego. Spotkanie odbędzie się 15 grudnia. W CIT już rozpoczęły się zapisy.
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbył się konkurs skoków wzwyż „Sto skoków na stulecie”, w którym udział wzięli uczniowie „TePeEsu”.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na spacer po piotrkowskim Zamku Królewskim. Podczas wycieczki będzie można dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat życia dynastii Jagiellonów.
Piotrkowianin sprawił największą sensację tegorocznej PGNiG Superligi. Nasz zespół pokonał we własnej hali Azoty Puławy, jednego z kandydatów do medalu tegorocznej ligi.
Za nami ósma odsłona Piotrkowskiego Konkursu Wiedzy o Sporcie. W tym roku rywalizację zorganizowano pod nazwą „Biało-czerwona duma – 100 lat polskiego sportu” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.
W minioną niedzielę (11.11) Piotrkowski Klub Brydżowy zorganizował brydżowy Turniej Niepodległości  „O  podkowę kasztanki Marszałka”. Turniej poświęcono pamięci Wojciecha Urbana.
„Biało-czerwona duma. 100 lat polskiego sportu” – taki tytuł nosi VIII Piotrkowski Konkurs Wiedzy o Sporcie, który już w najbliższą sobotę (10.11) odbędzie się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.
Piotrków Trybunalski w latach 1915-1919 to temat przewodni najbliższego spaceru, na który zaprasza Centrum Informacji Turystycznej. Wycieczka po „Sercu Niepodległej” odbędzie się już w sobotę (10.11).
W minioną sobotę (3.11) PKS Polonia zagrała ostatni mecz w tej rundzie na własnym boisku. Spotkaniu towarzyszyła akcja "Pomagamy – Zbieramy", podczas której prowadzono zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt.