65 uczestników wzięło udział w rowerowej grze miejskiej „Nocny Kulturowej 2018” zorganizowanej przez Piotrkowską Grupę Rowerową oraz Centrum Informacji Turystycznej. Zabawa odbyła się w minioną sobotę (12.05) w ramach III Nocy Traktu Wielu Kultur.
Wygraną Mazovii Tomaszów zakończył się Międzynarodowy Turniej Piłkarski, który rozegrano w miniony weekend (11-12.05) na stadionie PKS „Polonia”. Sportowym emocjom towarzyszyły dodatkowe atrakcje.
Za nami pierwszy dzień Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej. Dziś (11.05) na murawie stadionu PKS „Polonia” rozegrał się turniej drużyn z piotrkowskich szkół. 
Już w dziś (11.05) startuje trzecia Noc Traktu Wielu Kultur. Tegoroczna odsłona poświęcona będzie pamięci Ireny Sendler.
Podziel się swoją ulubioną trasą, którą przemierzasz swoim jednośladem i wygraj nawet tysiąc złotych w konkursie dla mieszkańców województwa łódzkiego pn. "Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie łódzkim”.
11 i 12 maja na stadionie PKS „Polonia” odbędzie się druga edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej. Na przybyłych będzie czekało wiele atrakcji, w tym festyn z udziałem grup rekonstrukcyjnych.
Już po raz trzynasty odbył się w naszym mieście Integracyjny Indywidualny Turniej w Boccię. Zawody odbyły się we wtorek (8.05) w hali „Relax”.
Mobilna Akademia Młodych Orłów zawitała do Piotrkowa. Pierwszy trening odbył się w poniedziałek, 7 maja na orliku przy ul. Broniewskiego 5.
W sobotę (12.05) odbędzie się kolejna edycja nocnej gry miejskiej „Kulturower”. Uczestnictwo w zabawie można zgłaszać do 9 maja.
Młodzi piłkarze z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Piotrcovia” zdobyli drugie miejsce w dziewiątej edycji Turnieju Piotrcovia Cup 2018. Zawody odbyły się w czwartek (3.05) na stadionie miejskim „Concordia”.