Piotrków Trybunalski znalazł się na trasie cyklu imprez „Nordic Walking jest dla Ciebie! Pomaszeruj przez łódzkie”.  Wspólny spacer odbędzie się w niedzielę (23.09) nad jeziorem Bugaj.
 
 
Pałac Sprawiedliwości, a może piotrkowskie więzienia? Centrum Informacji Turystycznej przygotowało kolejne atrakcje na nadchodzący weekend (21-22.09).
Szczypiornistki Piotrcovii odniosły pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. W sobotę w hali Relax nasze szczypiornistki pokonały UKS PCM Kościerzyna 35:31 (19:18).
W najbliższą sobotę MKS Piotrcovia rozegra kolejne spotkanie w rozgrywkach PGNiG Superligi. Nasze szczypiornistki podejmą w hali Relax UKS PCM Kościerzyna.
Bejt chajim - żydowskie kirkuty – to właśnie nim zostanie poświęcony najbliższy spacer przygotowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Wycieczka odbędzie się w niedzielę (16.09).
 
Piłkarki ręczne Piotrcovii z bardzo dobrej strony pokazały w inauguracyjnym meczu tegorocznego sezonu Superligi. W meczu z faworyzowanym Startem Elbląg piotrkowianki wywalczyły cenny remis.
Do osady leśnej w Kole powiodła trasa wycieczki rowerowej zorganizowanej w minioną sobotę  przez Radę Osiedla Wierzeje.
W najbliższą niedzielę (2.09) odbędzie się piknik kolejowy z okazji 100-lecia Orkiestry PKP w Piotrkowie. Wszystkich miłośników kolejnictwa zapraszamy na dziedziniec klasztoru OO. Bernardynów.
W 79. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po naszym mieście. Tematem najbliższej wycieczki będzie „Piotrkowski Wrzesień”.
Piotrków stolicą polskiej Irredenty - to cel najbliższego spaceru przygotowanego przez Centrum Informacji Turystycznej. W ślad za piotrkowskim ruchem wyzwoleńczym wybierzemy się w sobotę (18.08).