Za nami kolejny weekend z piotrkowskim szczypiorniakiem. Po bardzo emocjonującym spotkaniu zwycięstwo we własnej hali odnieśli piłkarze ręczni Piotrkowianina. W Szczecinie z tamtejszą Pogonią przegrała natomiast Piotrcovia.
Za nami bardzo udany weekend z piotrkowską piłką ręczną. W sobotę i niedzielę zwycięstwa we własnej hali odnieśli Piotrkowianin i Piotrcovia.
MBL Classics, Centrum Renowacji Aut klasycznych i luksusowych, to piotrkowska firma przywracająca blask zabytkowym luksusowym samochodom. Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wycieczkę po tej wyjątkowej firmie.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na spacer z przewodnikiem po jagiellońskich komnatach piotrkowskiego Zamku Królewskiego. Wyjątkowa wycieczka już w najbliższą sobotę.
Już w najbliższą sobotę (23.02) odbędą się „Marcepany Króla Zygmunta”, czyli słodkie warsztaty podczas, których będzie można spróbować zrobionych przez siebie słodkości.
Pewne zwycięstwo drużyny Piotrkowianina i wysoka porażka Piotrcovii – tak wygląda bilans weekendu z piłką ręczną w naszym mieście.
W okresie ferii zimowych odbywa się piąty turniej Polonia Cup. Zawody rozgrywane są w trzech odsłonach, dla trzech różnych roczników.
W minioną sobotę (2.02) odbyła się czterdziesta siódma odsłona rajdu pieszego  „Gorącego Czaju Łyk” organizowanego przez piotrkowski oddział PTTK.
Bardzo słaby początek, świetna druga połowa i fatalny w skutkach błąd w końcówce – tak wyglądał pierwszy w tym roku ligowy mecz w wykonaniu Piotrkowianina.
Ponad 100 osób wzięło udział w pierwszym ekstremalnym biegu z cyklu Human Machine. Rywalizacja odbywała się w niedzielę (3.02) na kąpielisku „Słoneczko”.