W sobotę (16.06) na stadionie miejskim Concordia zakończono sezon 2017/2018 w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. Triumfatorem został zespół Barwil-Omega.
Złoty medal Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej wywalczyły uczennice Szkoły Podstawowej nr 2. Zawody odbyły się w minioną środę (13.06) w Dźwirzynie.
„Piotrkowskie parki nocą”  - to cel najbliższego nocnego rajdu rowerowego, który odbędzie się sobotę 23 czerwca. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 czerwca.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po Piotrkowie Trybunalskim. W najbliższą sobotę (16.09) będzie można podążyć śladem piotrkowskich dorożkarzy.
…powiedzie kolejny spacer po naszym mieście organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej.
Kadetki Atletycznego Klubu Sportowego Wrestling Team wywalczyły pięć medali podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krotoszynie. Piotrkowianki wygrały także klasyfikację medalową.
„Nocne życie Słowackiego” oraz „Wydawcy ze Słowackiego” to tytuły dwóch spacerów przygotowanych przez Centrum Informacji Turystycznej na najbliższy weekend (2-3.06). 
Poznaj historię piotrkowskich bohaterów i zdobądź cenne nagrody. 8 czerwca odbędzie się czwarta edycja gry miejskiej „Adiutanci Generała” organizowanej przez Centrum Informacji Turystycznej.
„O medykach w dawnej Polsce” to tytuł kolejnego wykładu w ramach „Grodzkich spotkań z historią”. Wykład odbędzie się w czwartek (24.05) w Muzeum Marcepanów.
W sobotę (19.05) Centrum Informacji Turystycznej organizuje kolejny spacer tematyczny. Tym razem uczestnicy odwiedzą dawną dzielnicę żydowską w Piotrkowie Trybunalskim.