6 kwietnia rusza nabór wniosków o dofinansowanie realizacji projektów dotyczących powrotu na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3. Dofinansowanie może wynieść nawet 91 %.
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym „Dokumentacja konkursowa w ramach Działania 10.1 Powrót na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3”.
Rusza cykl spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców w województwie łódzkim.
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają przedsiębiorców z naszego regionu do udziału w cyklu spotkań informacyjnych dotyczących instrumentów wsparcia dla małych i średnich firm.  Uczestnicy poznają najnowsze możliwości skorzystania z funduszy na rozwój, dotacji i pożyczek oraz instrumentów wsparcia w zdobywaniu rynków zagranicznych oraz środków na szkolenia pracowników.
„Badania na rynek” to tytuł konkursu dla firm ze średnich miast Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.
23 marca br., odbędzie się przetarg na nieruchomość niezabudowaną, zlokalizowaną przy ul. Wierzejskiej, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.
Wystawa zdjęć przedstawiająca odremontowane elewacje kamienic, laureatów konkursu „Nowa Elewacja", zawędrowała w kolejne miejsce. Od niedzieli (18.02) można ją oglądać w Centrum Idei „Ku Demokracji”.
W celu zachęcenia przedsiębiorców do podjęcia działalności w lokalach użytkowych na terenie Podzamcza i Starego Miasta, od trzech lat, funkcjonuje system preferencyjnych stawek najmu.
23 lutego br. odbędą się przetargi na działki gminne przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.
Cena wszystkich nieruchomości obniżona została o 50% w stosunku do wartości określonej w operatach szacunkowych.
Zapraszamy do zapoznania się z folderem prezentującym inwestycje mieszkaniowe oraz działki gminne przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne.
Urząd Marszałkowski zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na dofinansowanie działań z zakresu przeciwdziałania cukrzycy wśród osób dorosłych.