Z powodu zbyt niskiej frekwencji nie odbyły się wybory do Rady Osiedla ?Starówka?. Prezydent Miasta wyznaczył nowy termin.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny zagra w piotrkowskim Amfiteatrze Miejskim. XV Finał rozpocznie się o godzinie 11.00.
Jak wynika z badań, przeprowadzonych przez wolontariuszki z Akademii Świętokrzyskiej filia w Piotrkowie Trybunalskim, wzrasta poziom zadowolenia klientów z jakości usług świadczonych przez piotrkowski Urząd Miasta.
Parlamentaryzm oraz wyjątkowość Parlamentu Europejskiego na tle instytucji Unii Europejskiej będzie głównym tematem wykładu organizowanego przez Instytut Badań nad Parlamentaryzmem w Piotrkowie Trybunalskim.
Trzej królowie odwiedzili mieszkańców Piotrkowa. Dwaj przybyli konno, a trzeci - Baltazar - na wielbłądzie. W organizacji uroczystości, która spodobała się mieszkańcom Piotrkowa Trybunalskiego pomógł m.in. Urząd Miasta.
Czek o wartości 2 tys. złotych na wyprawkę pierwszego piotrkowianina urodzonego w 2007 roku - wręczył dziś mamie Wiktora Łuczyńskiego Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak.
Kolejnych 800 metrów ścieżek rowerowych oddano do użytkowania mieszkańcom Piotrkowa.
Terminy posiedzeń komisji problemowych i Sesji Rady Miasta w styczniu.
Mieszkańcy miasta dokonują wyborów do Rad Osiedli. Do wczoraj ukształtowały się składy osobowe czterech rad osiedli w kadencji 2006-2010.
Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim uprzejmie informuje mieszkańców miasta o wprowadzeniu z dniem 01.01.2007 r. zmian w poborze opłaty skarbowej.