Dzisiaj: Niedziela 20 września 2020

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”, które odbędzie się 6 marca 2019 r. w godz. 10:00 – 12:00 (rejestracja od godz. 9:45) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15, I piętro.
Departament Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego rozpoczął nabór wniosków do wojewódzkiego etapu konkursu Polski Producent Żywności 2019 oraz do Nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego dla produktu najbardziej wpisującego się w 100- letnią tradycję Województwa Łódzkiego.
Pod koniec lutego rozpoczyna się czwarta edycja Akademii Wiedzy o Chinach. To cykl seminariów dla przedsiębiorców, których zadaniem jest przybliżenie Państwa Środka.
21-02-2019

Wsparcie dla MŚP

W ramach Pakietu dla średnich miast Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości zachęcają do uczestnictwa w konkursie w ramach działania 3.2.1 POIR "Badania na rynek".
21 lutego w Łodzi odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone programowi „Europa dla obywateli”. Szkolenie przeznaczone jest dla przedstawicieli NGO, samorządów oraz  organizacji i instytucji.
W celu zachęcenia przedsiębiorców, do podjęcia działalności w lokalach użytkowych na terenie Podzamcza i Starego Miasta, od trzech lat, funkcjonuje system preferencyjnych stawek najmu.
Wystartowała dwudziesta druga edycja konkursu o tytuł "Dobroczyńcy Roku”. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 lutego.
Już na początku 2019 roku, planowanych jest szereg przetargów na atrakcyjne nieruchomości inwestycyjne. 
Biznes.gov.pl to serwis przeznaczony dla osób, które zamierzają rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej i tych, którzy prowadzą już własna firmę.  
W załączniku można znaleźć obwieszczenie Starosty Bełchatowskiego w sprawie ustalenia odszkodowań za udziały w prawie własności gruntów w związku z modernizacją ulicy Roosevelta.