Dzisiaj: Sobota 11 lipca 2020

Do końca czerwca mają zakończyć się prace przy budowie ciepłociągu w ulicy Żwirki. Nowa instalacja jest już gotowa, do wykonania pozostały przyłącza do miejskich budynków.
8 czerwca w Mediatece 800-lecia otwarta została czytelnia. Ze zbiorów – ze względu na stan epidemii – można korzystać w ograniczonym zakresie.
Prezydent Miasta zapoznał się ze złożonym przez kupców pismem. Zgodnie z wcześniejszą deklaracją zaprosi przedstawicieli kupców na bezpośrednią rozmowę.
Przed nami modernizacja kolejnej ulicy w centrum Piotrkowa. Nową jakość zyska niewyremontowany odcinek ul. Grota-Roweckiego, od ul. Dąbrowskiego do ul. Sienkiewicza.
Specjalistyczne Centrum Pomocy wspiera osoby pokrzywdzone przestępstwem z terenu całej Polski. Wszystkie świadczone usługi są bezpłatne.
Biuro Obsługi Mieszkańców przygotowało kolejny e-Biuletyn zachęcający do korzystania z e-usług i załatwiania urzędowych spraw bez konieczności wychodzenia z domu.
Zakończyła się kolejna inwestycja w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5. Przy placówce wykonano m.in. nowe ogrodzenie i plac rekreacyjny.
Od 8 czerwca zapraszamy na basen. Jako pierwsza uruchomiana zostanie pływalnia przy ul. Próchnika.
Na ulicy Wojska Polskiego trwa budowa ronda. Po pierwszym fragmencie przebudowanej drogi pojedziemy już w lipcu.
Od poniedziałku (8.06) rozpoczynają się zajęcia aerobiku w Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym przy ul. Belzackiej. Od tego dnia wznawiają działalność także siłownie OSiR-u.