Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji oczekuje na wnioski i uwagi od pasażerów, które pozwolą ostateczne stworzyć rozkłady jazdy zgodne z oczekiwaniami osób, korzystających z tych przewozów.
W najbliższy piątek, 14 września rozpocznie się II Ogólnopolski Turniej Koszykówki o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.Mecze rozgrywane będą w hali OSiR Relaks przy al.3-go Maja. Oficjalne rozpoczęcie o 16:00.
zakończyła się letnia akcja "Wyciągamy dzieci z bramy". 15 września o godzinie 16.00 MOK zaprasza wszystkie dzieci, ich rodziców i dziadków, na Wielki Festyn 5 edycji akcji ?Wyciągamy dzieci z bramy?.
Wypłaciliśmy całość drugiej transzy środków otrzymanych na stypendia dla studentów w ramach projektu "Nowa szansa dla Żaka II".
W związku z koniecznością wynikającą z ordynacji wyborczej w sprawie powołania zamkniętych obwodów wyborczych, na 12 września (środa)zwołana została Sesja Nadzwyczajna. Początek obrad o godz. 12.00.
Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Piotrkowa Trybunalskiego na Jarmarku Wojewódzkim, który w czasie minionego weekendu odbył się w Łodzi. Setki osób odwiedzających naszą ekspozycję mogły nie tylko zapoznać się z ofertą ...
22 września w Piotrkowie odbędzie się inscenizacja historyczna "Ostatni Sejm w Piotrkowie. Król Zygmunt August z wizytą w Piotrkowie" z udziałem kilku znanych polskich aktorów. WIDOWISKO ZORGANIZOWANE ZOSTANIE Z OKAZJI 790-LECIA MIASTA.
Rozpoczęła się przebudowa ulicy Armii Krajowej (stanowiącej fragment Drogi Krajowej Nr 12) na odcinku od al. Sikorskiego do ul. Wojska Polskiego (jezdnia wschodnia) wraz z przebudową kanalizacji deszczowej. Prace potrwają 4 miesiące.
W tym roku w ramach prac interwencyjnych, organizowanych przez Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, pracę znalazło 179 osób. Dodatkowe 20 osób zatrudniono w ramach robót publicznych.
Piotrkowianka Grażyna Możdżyńska zaprasza na wystawę ?Patchworki i decoupage?e?, która prezentowana będzie w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi.W moich pracach znajduje się odzwierciedlenie moich największych miłości - mówi autorka.