Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wycieczkę śladem nieistniejących cmentarzy w Piotrkowie Trybunalskim. Spacer odbędzie się w sobotę (3.11).
Sensacja była o krok. Piotrcovia zagrała bardzo dobry mecz z aktualnym liderem PGNiG Superligi Zagłębiem Lubin. O minimalnej porażce zdecydowała końcówka spotkania.
Centrum Informacji Turystycznej  oraz Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego zapraszają na drugi już w tym roku spacer po piotrkowskim Starym Cmentarzu. Wycieczka odbędzie się w najbliższą sobotę (27.10).
 
19-10-2018

Grali w siatkonogę

We wtorek (16.10) na "orliku" mieszczącym się przy Szkole Podstawowej nr 3 rozegrany został I turniej siatkonogi w kategorii 18+.  Zawody wygrał duet Oskar Kulik/Sławomir Stańczyk.
 
 
W czwartek (18.10) podczas spotkania w piotrkowskiej hali Relax podsumowano rozgrywki ligi szkolnej OSiR 2017/2018. W trakcie imprezy wręczono także nagrody dla najlepszych uczestników zawodów organizowanych przez Międzyszkolny Związek Sportowy.
W weekend w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 odbyła się akcja „Tniesz, bo wiesz” w ramach której można było oddać swoje włosy na rzecz pomocy pacjentkom onkologicznym.
15-10-2018

Mistrzynie za mocne

W niedzielnym (15.10) spotkaniu 6. kolejki żeńskiej PGNiG Superligi kobiet piłkarki ręczne Piotrcovii zmierzyły się na własnej hali z MKS Perła Lublin. Mistrzynie Polski wyjechały z Piotrkowa z trzema punktami.
Mateusz Danielak został mistrzem Polski w kategorii do lat 21. Piotrkowski badmintonista tytuł wywalczył podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w Białymstoku.
Szczypiornistki Piotrcovii wygrały kolejny mecz w rozgrywkach PGNiG Superligi. Po bardzo zaciętym boju i nerwowej końcówce nasze zawodniczki o jedną bramkę okazały się lepsze od Korony Handball Kielce.
Piotrkowski przemysł w XXI wieku był tematem wycieczki rowerowej zorganizowanej w minioną sobotę (29.09) przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.