Piotrkowianin sprawił największą sensację tegorocznej PGNiG Superligi. Nasz zespół pokonał we własnej hali Azoty Puławy, jednego z kandydatów do medalu tegorocznej ligi.
Za nami ósma odsłona Piotrkowskiego Konkursu Wiedzy o Sporcie. W tym roku rywalizację zorganizowano pod nazwą „Biało-czerwona duma – 100 lat polskiego sportu” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.
W minioną niedzielę (11.11) Piotrkowski Klub Brydżowy zorganizował brydżowy Turniej Niepodległości  „O  podkowę kasztanki Marszałka”. Turniej poświęcono pamięci Wojciecha Urbana.
„Biało-czerwona duma. 100 lat polskiego sportu” – taki tytuł nosi VIII Piotrkowski Konkurs Wiedzy o Sporcie, który już w najbliższą sobotę (10.11) odbędzie się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.
Piotrków Trybunalski w latach 1915-1919 to temat przewodni najbliższego spaceru, na który zaprasza Centrum Informacji Turystycznej. Wycieczka po „Sercu Niepodległej” odbędzie się już w sobotę (10.11).
W minioną sobotę (3.11) PKS Polonia zagrała ostatni mecz w tej rundzie na własnym boisku. Spotkaniu towarzyszyła akcja "Pomagamy – Zbieramy", podczas której prowadzono zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt.
W sobotę (3.11) w hali sportowej  Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 rozegrano turniej siatkarski poświęcony pamięci Marka Kapuścika. Po raz 10. uczczono w ten sposób pamięć o zmarłym nauczycielu wychowania fizycznego.
 
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wycieczkę śladem nieistniejących cmentarzy w Piotrkowie Trybunalskim. Spacer odbędzie się w sobotę (3.11).
Sensacja była o krok. Piotrcovia zagrała bardzo dobry mecz z aktualnym liderem PGNiG Superligi Zagłębiem Lubin. O minimalnej porażce zdecydowała końcówka spotkania.
Centrum Informacji Turystycznej  oraz Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego zapraszają na drugi już w tym roku spacer po piotrkowskim Starym Cmentarzu. Wycieczka odbędzie się w najbliższą sobotę (27.10).