27-05-2019

Rowerem przez las

W minioną sobotę (25.05) odbyła się wiosenna wycieczka rowerowa zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Wiktoria Guść, pływaczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski, zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców. Nasza pływaczka ma dopiero 15 lat, a już rywalizuje z najlepszymi w kraju seniorami.
W minioną środę na stadionie miejskim „Concordia” odbył się VIII Miting Lekkoatletyczny dla dziewcząt i chłopców z rocznika 2006-2008 zorganizowany w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.
Na wyjątkowy spacer zaprasza w najbliższą sobotę (18.05) Centrum Informacji Turystycznej. Tym razem wycieczka powiedzie szlakiem piotrkowskich murali.
Szczypiornistki Piotrcovii w najlepszy z możliwych sposobów pożegnały się ze swoimi kibicami. W ostatnim spotkaniu sezonu w piotrkowskiej hali Relax pokonały Ruch Chorzów.
Krzysztof Jończyk, Dawid Szkodziński oraz Mateusz Bernatek zostali mistrzami Polski w zapasach w stylu klasycznym. Tegoroczne mistrzostwa odbyły się w minioną sobotę (11.05) w Kartuzach.
Centrum Informacji Turystycznej wraz z Piotrkowską Grupą Rowerową zapraszają na kolejną edycję tradycyjnej rowerowej nocnej gry miejskiej Kulturower. Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę (11.05).
Kamil Majchrzak wygrał tenisowy turniej ATP Challenger Tour rozgrywany na kortach ziemnych w Ostrawie i jest coraz bliżej pierwszej „100” rankingu ATP.
Zapraszamy na ostatni mecz sezonu w wykonaniu szczypiornistek Piotrcovii. W hali Relax nasze zawodniczki podejmą drużynę Ruchu Chorzów.
Murad Gadżijew został mistrzem Polski w zapasach w stylu wolnym. Zawodnik AKS Wrestling Team wywalczył złoty medal w kategorii 74 kg.