29-04-2019

Majówka z CIT

Na zbliżającą się majówkę Centrum Informacji Turystycznej przygotowało wyjątkowe propozycje. Trzy dni i trzy wycieczki po Piotrkowie Trybunalskim z patriotyzmem w tle. Serdecznie zapraszamy.
Szczypiornistki Piotrcovii wygrały drugi mecz z rzędu, i po raz kolejny zrobiły to w efektownym stylu. Nasze zawodniczki we własnej hali rozbiły KPR Jelenia Góra 36:23.
26-04-2019

Porażka po walce

Piotrkowianin przegrał pierwszy mecz ćwierćfinałowy z Orlen Wisłą Płock. Aktualni wicemistrzowie Polski okazali się lepsi, ale podopieczni Dymtro Zinchuka pokazali się z dobrej strony.
Zespół Piotrkowianin rozpoczyna walkę o półfinał rozgrywek PGNiG Superligi. W najbliższy czwartek (25.04) w hali Relax nasz zespół w pierwszym ćwierćfinałowym boju podejmie drużynę Orlen Wisły Płock.
W miniony weekend w austriackim Graz odbył się wielomecz pływacki, w którym udział wzięło dwanaście ekip narodowych. Podczas zawodów świetnie zaprezentowała się piotrkowianka Wiktoria Guść ( UKS Delfin).
Kacper Jonczyk z UKS Delfin Piotrków Trybunalski zdobył dwa srebrne medale w Zimowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego roczników 2008–2010, które odbyły się łódzkiej „Zatoce Sportu”.
 
„Zaginione Rodały” pod taką nazwą kryje się kolejna gra miejska. Do zabawy zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
Medale, odznaki, koszulki i wiele innych gadżetów będzie można zobaczyć podczas pierwszej wystawy pamiątek sportowych z Piotrkowa i okolic.
12 kilometrów mieli do pokonania  uczestnicy rajdu nordic walking, który Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował w minioną sobotę (23.03). Było to swoiste rekreacyjne powitanie wiosny.
20-03-2019

Ozłocona Wiktoria

Wiktoria Guść wywalczyła aż sześć złotych medali podczas pływackich Zimowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbyły się na 50-metrowym basenie w łódzkiej „Zatoce Sportu”.