W najbliższą niedzielę (2.09) odbędzie się piknik kolejowy z okazji 100-lecia Orkiestry PKP w Piotrkowie. Wszystkich miłośników kolejnictwa zapraszamy na dziedziniec klasztoru OO. Bernardynów.
W 79. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po naszym mieście. Tematem najbliższej wycieczki będzie „Piotrkowski Wrzesień”.
Piotrków stolicą polskiej Irredenty - to cel najbliższego spaceru przygotowanego przez Centrum Informacji Turystycznej. W ślad za piotrkowskim ruchem wyzwoleńczym wybierzemy się w sobotę (18.08).
W ostatnią sierpniową sobotę (25.08) zapraszamy na zwiedzanie piotrkowskich wież. Zapisy prowadzone są od poniedziałku (13.08) do wyczerpania limitu!
Czym był Trybunał Koronny? Gdzie odbywały się obrady? Jak przebiegały? Wokół czego ogniskowało życie miasta Trybunału?
W sobotę i niedzielę Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na dwa spacery po turystycznych szlakach Piotrkowa Trybunalskiego.
10-07-2018

Bryczką po Trakcie

„Bryczką po Trakcie” to propozycja Centrum Informacji Turystycznej na nietypowe zwiedzanie Piotrkowa Trybunalskiego z perspektywy konnej bryczki.  Przejażdżki będą się odbywały w niedzielę (22.07).
Piotrkowianka Iga Smolec znalazła się w kadrze Polski na Mistrzostwa Świata w Akrobatyce Powietrznej. Iga w duecie z drugą reprezentantką naszego miasta Natalią Woźniakowską znalazły się także w kadrze na Mistrzostwa Europy.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wycieczkę po Piotrkowie Trybunalskim, mieście kupców i rzemieślników. Spacer odbędzie się w najbliższą sobotę (7.07).
Wiktoria Guść została najlepszą zawodniczką Mistrzostw Polski w pływaniu juniorów młodszych do 14 lat. Nasza zawodniczka wywalczyła aż pięć złotych medali.