Młode piłkarki ręczne ze Szkoły Podstawowej nr 12 zostały najlepszymi szczypiornistkami w województwie łódzki. Piotrkowianki wygrały Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt.
Piotrkowianin przed własną publicznością pokonał w sobotę (08.12) Chrobrego Głogów 30:27. Było to czwarte ligowe zwycięstwo z rzędu. Piotrkowscy szczypiorniści awansowali tym samym na siódme miejsce w ligowej tabeli.
 
W minioną niedzielę (09.12) odbył się szesnasty Memoriał im. Jana Kruza w Halowej Piłce Nożnej Klubów Abstynenckich zorganizowany przez Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „PAŁACYK”.
 
…to temat kolejnego „Spotkania z historią lokalną na Grodzkiej”, które już 6 grudnia odbędzie się w Muzeum Marcepanów.
Kacper Jonczyk został mistrzem i wicemistrzem województwa łódzkiego w pływaniu. Piotrkowski zawodnik rywalizował z ponad 500 pływakami z 18 klubów.
 
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na zorganizowane zwiedzanie piotrkowskiego zakładu produkującego ozdoby choinkowego. Spotkanie odbędzie się 15 grudnia. W CIT już rozpoczęły się zapisy.
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbył się konkurs skoków wzwyż „Sto skoków na stulecie”, w którym udział wzięli uczniowie „TePeEsu”.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na spacer po piotrkowskim Zamku Królewskim. Podczas wycieczki będzie można dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat życia dynastii Jagiellonów.
Piotrkowianin sprawił największą sensację tegorocznej PGNiG Superligi. Nasz zespół pokonał we własnej hali Azoty Puławy, jednego z kandydatów do medalu tegorocznej ligi.
Za nami ósma odsłona Piotrkowskiego Konkursu Wiedzy o Sporcie. W tym roku rywalizację zorganizowano pod nazwą „Biało-czerwona duma – 100 lat polskiego sportu” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.