Pewne zwycięstwo drużyny Piotrkowianina i wysoka porażka Piotrcovii – tak wygląda bilans weekendu z piłką ręczną w naszym mieście.
W okresie ferii zimowych odbywa się piąty turniej Polonia Cup. Zawody rozgrywane są w trzech odsłonach, dla trzech różnych roczników.
W minioną sobotę (2.02) odbyła się czterdziesta siódma odsłona rajdu pieszego  „Gorącego Czaju Łyk” organizowanego przez piotrkowski oddział PTTK.
Bardzo słaby początek, świetna druga połowa i fatalny w skutkach błąd w końcówce – tak wyglądał pierwszy w tym roku ligowy mecz w wykonaniu Piotrkowianina.
Ponad 100 osób wzięło udział w pierwszym ekstremalnym biegu z cyklu Human Machine. Rywalizacja odbywała się w niedzielę (3.02) na kąpielisku „Słoneczko”.
Blisko 400 przedszkolaków wzięło udział w Przedszkoliadzie, która w środę (30.01) odbyła się w hali Relax. Impreza promująca aktywność fizyczną wśród dzieci w naszym mieście zorganizowana została już po raz trzeci.
Po kapitalnym meczu szczypiornistki Piotrcovii wygrały we własnej hali z liderem Superligi Energą AZS Koszalin. Mecz rozstrzygnęły rzuty karne.
MKS Piotrcovia zaprasza wszystkich kibiców do udziału w konkursie, w którym główną nagroda jest przyczepa o wartości 3 tysięcy złotych.
Aby wziąć w nim udział wystarczy… chodzić na mecze Piotrcovii rozgrywane w hali Relax.
Piotrkowski oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na pieszy rajd „Gorącego Czaju Łyk”, który odbędzie się w sobotę (2.02).
Mateusz Górny, uczeń ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim, pobił rekord województwa łódzkiego w biegu na 60 metrów wśród juniorów młodszych (U-18).