Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

Przed nami ostatni w tym sezonie koncert z serii "Letnie koncerty na dziedzińcu MOK". Dla piotrkowskiej publiczności zagra zespół "3 D ekady".
Klub Seniora zajął pierwsze miejsce w konkursie fotograficznym. Na to zaszczytne miejsce zapracowała pani Bożena Gęgotek, uczestnika KS w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.
To co dobre szybko się kończy. Letnie ferie dobiegają końca a wraz z nimi kończy się  wakacyjna przygoda z Miejskim Ośrodkiem Kultury.
 
Wizytą na basenie oraz zabawą na pikniku zakończono letnie półkolonie w Świetlicy Środowiskowej „Bartek”. Podsumowanie akcji zorganizowano w miniony piątek (19.08).
Miejski Ośrodek Kultury zabrał uczestników letnich półkolonii do Rogowa. Za cel piątkowej (19.08) podróży obrano arboretum.
Projekt „Oprócz” zaprezentowali muzycy podczas kolejnego koncertu z cyklu Jazz Scena Zamek, jaki w miniony piątek (19.08) odbył się w salach piotrkowskiego muzeum. 
Kolejnym  przystankiem na drodze „Kolorowej Lokomotywy” było Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Rogowie.  Dzieci z Miejskiego Ośrodka Kultury mają za sobą kolejną wycieczkę edukacyjną.
Koncerty w ramach Festiwalu Old Town Jazz na stałe wpisały się w kalendarz imprez, szczególnie tych wakacyjnych. W najbliższą sobotę (20.08) kolejny występ. Muzycznym gościem Skyy Pub będzie zespół Fascination Quartet.
Centrum Idei ku Demokracji zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Jakuba Lesińskiego.
Podopieczni Środowiskowej Świetlicy Socjoterapeutycznej „Bartek” odbyli muzyczną podróż dookoła świata. W miniony czwartek (11.08) placówkę odwiedziła grupa teatralna „Pomarańczowy Cylinder”.