Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

Podróż do przeszłości – takie motto będzie miał koncert zespołu „5/5”, który w piątek (7.02) odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury (al. 3 Maja 12).
900 uczniów z 24 szkół wzięło udział  w V Festiwalu Nauk Technicznych, który odbył się w piotrkowskiej „Budowlance”. Motywami przewodnimi wydarzenia były: wirtualna rzeczywistość i rozszerzona rzeczywistość.
„Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć” to tytuł koncertu piosenek Katarzyny Nosowskiej, który w piątek (31.01) będzie można usłyszeć w Miejskim Ośrodku Kultury.
Mediateka 800-lecia przez dwa feryjne tygodnie tętniła życiem. Dzieci spędziły czas na twórczej i rozwijającej zabawie.
Wróżki, piraci czy księżniczki, to tylko kilka z postaci, które można było spotkać na balu karnawałowym w Miejskim Ośrodku Kultury. Bal zakończył dwutygodniowe zajęcia w świetlicach MOK, które odbywały się w trakcie ferii zimowych.
W Miejskim Ośrodku Kultury rozpoczynają się bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci i seniorów. Są jeszcze wolne miejsca.
Pierwsze miejsce i nagrodę „Złote pasmo” przywiózł z XV Konkursu Kolęd I Pastorałek piotrkowski chór Cantate Colective, który działa przy Bazylice św. Jakuba Apostoła.
„Najsłodszą ze swych pieśni Ptaszkowie nućcie mu…” – to tytuł koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru Coro Desico, na który już w najbliższą niedzielę (26.01) zaprasza Centrum Idei ku Demokracji.
Nowy rok piotrkowscy tancerze z Klubu Kultury „Jaskółczyn” rozpoczęli od kolejnych miejsc na podium, tym razem podczas Eliminacji Mistrzostw Polski.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na spotkanie Klubu Seniora, podczas którego odbędą się zapisy na bezpłatne warsztaty artystyczne oraz wybory Samorządu Klubu Seniora.