Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na happening artystyczny połączony ze sprzedażą charytatywną. Impreza odbędzie się 31 maja o godz.16.00 w parku św. Jana Pawła II.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 już po raz czwarty zorganizował Piknik Nauki i Techniki „Explorer”. Na odwiedzających czekały widowiskowe doświadczenia naukowe, prezentacje, konkursy i zadania praktyczne.
Piotrkowska Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zaprasza na konferencję pt.: „Rola Kościoła w zachowaniu integralności ziem polskich”. Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek (27.05).
23-05-2019

Piękny Dzień Mamy

Pod takim hasłem w poniedziałek (27.05.) odbędzie się festiwal rodzinny z okazji Dnia Matki. Imprezę zaplanowano na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury (al. 3 Maja 12).
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na musical „Łóżko” w wykonaniu twórców ubiegłorocznego sukcesu scenicznego „Skazani na show”. Premiera w najbliższy piątek (24.05) w sali widowiskowo – teatralnej MOK.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza w najbliższy czwartek (23.05) o godz. 17.00 na wernisaż IX Dorocznej Wystawy prac plastycznych uczestników Klubu Seniora.
Trzy piotrkowianki odebrały w poniedziałek "Złote Ekslibrisy". Nagroda za najlepszą książkę o ziemi łódzkiej 2018 roku przyznawana jest przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną.
Sobotnim wręczeniem nagród zakończono i podsumowano XIII Festiwal Klarnetowy, który przez ostatni tydzień trwał w naszym mieście. Laureaci zagrali także koncert na Rynku Trybunalskim.
W minioną sobotę (18.05) w piotrkowskim muzeum odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Noc w Muzeum”. Tego dnia na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji.
Nastąpiła zmiana gości najbliższego "Podwieczorku z gwiazdą". Zamiast występu artystów znanych z programu „Śpiewające fortepiany” wystąpi Jan Wojdak. Termin pozostaje bez zmian.