17-12-2018

Wigilia w OEA

W piątkowe (14.12) popołudnie w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie wigilijne.
Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 13 wsparły akcję charytatywną zbiórki artykułów higienicznych do Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim.
We wtorkowe (11.12) popołudnie odbyło się integracyjne spotkanie wigilijne dla podopiecznych świetlicy socjoterapeutycznej „Bartek”.
Współpraca z piotrkowskimi seniorami to jedna z najważniejszych płaszczyzn działalności piotrkowskiego Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
 
W minioną sobotę (8.12) w salach piotrkowskiego Muzeum odbył się wernisaż wystawy fotograficznej „Niepodległa w obiektywie Kreatywnych”.
Na początku grudnia w Radomsku odbyły się Ogólnopolskie Spotkania Taneczne. Piotrkowianie z Klubu Kultury „Jaskółczyn” wytańczyli drugie miejsce.
W niedzielę (9.12) zaplanowano inaugurację dwóch nowych wystaw, które do końca grudnia będzie można oglądać w Centrum Idei „Ku Demokracji”.
„Życie i działalność Józefa Piłsudskiego na tle historii Polski” – tak brzmiał tytuł konkursu historycznego, który zorganizowano w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy „…i trawy… i chwasty… i…” autorstwa piotrkowskiej artystki Agnieszki Illinicz-Kiełkiewicz.
„Niepodległa w obiektywie Kreatywnych” to kolejna wystawa na którą w roku obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zaprasza piotrkowskie Muzeum.