Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na wernisaż IX Dorocznej Wystawy prac plastycznych uczestników Klubu Seniora.
„Powrót do przeszłości” – pod takim hasłem w naszym mieście zorganizowana zostanie tegoroczna edycja „Nocy Muzeów”.
W minioną niedzielę odbył się ostatni koncert w ramach jubileuszowej, 50-tej edycji Dni Muzyki Kameralnej. Zwieńczył je recital gitarowo-fortepianowy „Muzyczne echa Hiszpanii i Włoch na 88 klawiszy i 6 strun”.
Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk” ogłosiło kolejną edycję  konkursu plastycznego „Wakacje wolne od uzależnień”. Konkurs skierowany jest do uczniów piotrkowskich szkół, a prace można nadsyłać do 24 maja.
Spotkanie wypełnione poezją, wspomnieniami, z odrobiną humoru - tak było podczas wieczoru autorskiego Aleksandra Książczaka, który odbył się w Ośrodku Edukacji Artystycznej.
Dwa pierwsze miejsca oraz dwa wyróżnienia wytańczyli podopieczni Piotrkowskiej Fundacji Talentów podczas XIV Międzynarodowego Festiwalu Formacji Gimnastyczno-Tanecznych Gim Show w Gdyni.
„Muzyczne echa Hiszpanii i Włoch na 88 klawiszy i 6 strun” to tytuł koncertu gitarowo-fortepianowego, który zwieńczy „L Dni Muzyki Kameralnej”.
„Jestem w moich obrazach” to tytuł nowej wystawy, którą będzie można oglądać w Centrum idei „Ku Demokracji” już od najbliższej niedzieli (12.05).
…to tytuł wystawy, która będzie prezentowana w piotrkowskim Muzeum. W najbliższym wtorek (14.05) o godz. 14:00 zaplanowano wernisaż wystawy.
09-05-2019

Nowe wystawy w ODA

Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na dwa wernisaże nowych wystaw, które będzie można oglądać galerii przy ul. Sieradzkiej 8.