Na parkanie piotrkowskiego Muzeum pojawiła można zobaczyć nową wystawę plenerową. Na ośmiu planszach znajdziemy informacje dotyczące 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża.
Tancerze piotrkowskiego „Jaskółczyna” zdobyli medale XXV Pucharu Polski w Tańcu Sportowym. Impreza odbyła się w Radzyminie i była kolejną turą eliminacji Mistrzostw Polski.
Artur Andrus będzie gościem ostatniego przed wakacjami „Podwieczorku z gwiazdą”. Spotkanie z kabareciarzem już w czwartek (27.06) w Centrum idei „Ku Demokracji”.
Trzy miejsca na podium i pięć awansów na mistrzostwa świata – tak wygląda bilans udziału Piotrkowskiej Fundacji Talentów w Mistrzostwach Polski w Akrobatyce Powietrznej.
W piątek w salach Zamku Królewskiego odbył się koncert „Młodzi, Zdolni”. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili uczniowie piotrkowskiej Państwowej Szkoły Muzycznej.
Złote i srebrne medale zdobyli podopieczni Klubu Kultury „Jaskółczyn” podczas V Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych im. Marii Kiszkurno w Mogielnicy.
14-06-2019

Wakacje z MOK

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież  w wieku 7 -15 lat na bezpłatne warsztaty artystyczne do Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK (ul. Słowackiego 13) i do świetlic artystycznych.
Uczniowie, nauczyciele oraz goście z programu Erasmus z Hiszpanii uczestniczyli wczoraj (12.06) w Szkolnym Dniu Sportu zorganizowanym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2.
 
„SeeYuh” to wrocławski zespół reggae, który wystąpi w najbliższą sobotę (15.06) w Centrum idei „Ku Demokracji”. Początek o godz. 19:30.
Złoty medal zdobył piotrkowski zespół Simare MINI podczas XI Mistrzostw Mazowsza Cheerleaders, które odbyły się w Płocku.