Dzisiaj: Środa 30 września 2020

Oddział Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego powstał w Piotrkowie Trybunalskim. Nasze miasto jest pierwszym w województwie łódzkim, na terenie którego otwarty został Oddział Inspektoratu.
O problemie segregacji odpadów szkodliwych dla środowiska mówi się coraz więcej i temat ten wzbudza zainteresowanie coraz liczniejszej rzeszy mieszkańców. Przykładem jest choćby dzisiejsze spotkanie w Urzędzie Miasta.
Remonty dróg i chodników w mieście idą pełna parą. Wśród licznych prac drogowych został m.in. wyremontowany chodnik przy ul. Żwirki. Nowa nawierzchnia pojawiła się wzdłuż całej ulicy - od ul. Roosevelta do ul. Srebrnej.
Piotrkowskie Stowarzyszenie Jazzowe i Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym ?Opowieść na mojej fotografii? Termin nadsyłania prac ? do 30.04.2008 r.
29 marca br. w ramach programu ?Bezpieczne Miasto 2008?, przy współpracy Szkoły Podstawowej Nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się międzyszkolny, ekologiczny konkurs pod hasłem ?Nie wypalaj trawy, przecież nie zabija się ...

29 marca 2008 r. od godz.9.00 rozpoczęło się podsumowanie Halowego Turnieju Piłki Nożnej sezonu 2007/2008 wchodzących w cykl imprez Międzyosiedlowej Ligi Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży.

Prace budowlane na ul. Modrzewskiego 36/38 posuwają się bardzo szybko. Budowlańcy przykrywają już pierwsze piętro nowych bloków TBS?u. W dwóch budynkach powstaje 80 nowych mieszkań o powierzchni od 34 do 70 m2.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się wielki finał Międzyosiedlowej Ligi Piłki Nożnej oraz WIELKI MECZ: reprezentacja Sejmu RP contra reprezentacja piotrkowskiego samorządu! Początek o godzinie 9:00 w hali Relax.

Rewitalizacja ? to nie tylko renowacja budynków, ale kompleksowe podejście do ożywienia całych części miasta w aspekcie społecznym, ekonomicznym i ekologicznym. Przekonywali dziś o tym organizatorzy seminarium ?Jak rewitalizacja zmienia ...
W trzecią rocznicę śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II, 2 kwietnia br. o godz. 19.00 w Amfiteatrze Miejskim odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta. Po Mszy wystąpi Chór Gospel ?Metanoia pJP2?.