Dzisiaj: Wtorek 04 sierpnia 2020

Na wyjątkowy spacer zaprasza w najbliższą sobotę (18.05) Centrum Informacji Turystycznej. Tym razem wycieczka powiedzie szlakiem piotrkowskich murali.
Szczypiornistki Piotrcovii w najlepszy z możliwych sposobów pożegnały się ze swoimi kibicami. W ostatnim spotkaniu sezonu w piotrkowskiej hali Relax pokonały Ruch Chorzów.
Krzysztof Jończyk, Dawid Szkodziński oraz Mateusz Bernatek zostali mistrzami Polski w zapasach w stylu klasycznym. Tegoroczne mistrzostwa odbyły się w minioną sobotę (11.05) w Kartuzach.
Centrum Informacji Turystycznej wraz z Piotrkowską Grupą Rowerową zapraszają na kolejną edycję tradycyjnej rowerowej nocnej gry miejskiej Kulturower. Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę (11.05).
Kamil Majchrzak wygrał tenisowy turniej ATP Challenger Tour rozgrywany na kortach ziemnych w Ostrawie i jest coraz bliżej pierwszej „100” rankingu ATP.
Zapraszamy na ostatni mecz sezonu w wykonaniu szczypiornistek Piotrcovii. W hali Relax nasze zawodniczki podejmą drużynę Ruchu Chorzów. 
Murad Gadżijew został mistrzem Polski w zapasach w stylu wolnym. Zawodnik AKS Wrestling Team wywalczył złoty medal w kategorii 74 kg.
29-04-2019

Majówka z CIT

Na zbliżającą się majówkę Centrum Informacji Turystycznej przygotowało wyjątkowe propozycje. Trzy dni i trzy wycieczki po Piotrkowie Trybunalskim z patriotyzmem w tle. Serdecznie zapraszamy.
Szczypiornistki Piotrcovii wygrały drugi mecz z rzędu, i po raz kolejny zrobiły to w efektownym stylu. Nasze zawodniczki we własnej hali rozbiły KPR Jelenia Góra 36:23.
26-04-2019

Porażka po walce

Piotrkowianin przegrał pierwszy mecz ćwierćfinałowy z Orlen Wisłą Płock. Aktualni wicemistrzowie Polski okazali się lepsi, ale podopieczni Dymtro Zinchuka pokazali się z dobrej strony.