Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę prac studentów kierunku fotografia PWSFTviT w Łodzi. Wernisaż odbędzie się dziś (12.04) o godz. 19:00 w galerii przy ul. Dąbrowskiego.
Bardzo dużym sukcesem zakończył się udział Martyny Nowak w międzynarodowym konkursie na projekt twórczy „Nowe Spojrzenie”, który został zorganizowany przez Ministerstwo Edukacji Federacji Rosyjskiej w mieście partnerskim Piotrkowa Trybunalskiego - Kostromie.
„Kochać, to ciągłe serca zmartwychwstanie…” to tytuł koncertu pieśni pasyjnych, który na niedzielę palmową (14.04) przygotował chór Centrum idei „Ku Demokracji” Coro Desico.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury we współpracy z Fundacją "Bądź Aktywny" w ramach projektu „Violence - Important Problem” zorganizował bezpłatne warsztaty z samoobrony dla seniorów.
 
Piosenki w wykonaniu Julii Ślęzak usłyszymy podczas kolejnego koncertu z cyklu „Śpiewam Piotrków”, który odbędzie się w czwartek (11.04) w galerii Miejskiego Ośrodka Kultury.
Widowisko artystyczne "Nie lękajcie się" w wykonaniu zespołu tanecznego „Bik Kayk” będzie można obejrzeć w sobotę (13.04) w sali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 12. Początek o godz. 18.00.
Jedno pierwsze, jedno drugi i jedno trzecie miejsce wytańczyły zespoły: „AEROBIK”, „MAXI AEROBIK” i  „PERŁA” z Klubu Kultury „Jaskółczyn” w XIV Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych Suchedniów 2019.
 
Dwie premiery spektakli teatralnych odbędą się jutro (10.04.) na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. Początek o godzinie 18.00.
"Wiosna wiosna, ach to Ty!" taką nazwę nosił festyn rodzinny, jaki w minioną sobotę (06.04) zorganizował Samorząd Studencki piotrkowskiej filii UJK.
Podopieczni Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK świetnie spisali się podczas XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Tradycje Wielkanocne”, którego organizatorem był Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.