W czwartek, 22.09. odbył się przedostatni w te wakacje Rodzinny Festyn Plenerowy. Nie brakowało dmuchańców, konkursów, a przede wszystkim dobrej zabawy.
Zapraszamy na przedostatni w te wakacje Rodzinny Festyn Plenerowy. W najbliższy czwartek (22.08) najmłodsi bawić się będą na placu przed DH Merkury.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny letni koncert. Tym razem dla piotrkowian wystąpi Miejska Orkiestra Dęta. Występ zaplanowano już w najbliższą niedzielę (25.08).
Spektakl teatralny, seans filmowy, zajęcia plastyczne, muzyczne taneczne i wycieczka. Tak upłynął kolejny wakacyjny tydzień podopiecznym świetlic artystycznych MOK.
Centrum idei „Ku Demokracji” będzie organizatorem I Festiwalu Sztuki Muzycznej. Oprócz warsztatów operowych zaplanowano także koncerty.
… to tytuł wystawy malarstwa Piotra Kotlickiego. Obrazy można oglądać w Galerii „U Panien” do 4 września br.
Za nami kolejny tegoroczny festyn plenerowy. Wczoraj (8.08) najmłodsi bawili się na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury.
Półkolonie organizowane przez Środowiskową Świetlicę Socjoterapeutyczną „Bartek” dobiegają końca. Czas mija szybko, ponieważ wypełniony jest ciekawymi zajęciami.
W najbliższą sobotę (10.08) odbędzie się kolejny koncert z cyklu Old Town Jazz. Tym razem na scenie plenerowej zagra Parnas Brass Band.
„Potęga natury” to tytuł wystawy autorstwa Iwony i Dariusza Piasta, którą będzie można oglądać w galerii „Śnieżne Krużganki”. Wernisaż odbędzie się w najbliższą niedzielę (11.08.) o godz. 18.00.