Dzisiaj: Sobota 11 lipca 2020

Dziś (27.06) o godz. 12:00 do Piotrkowa Trybunalskiego przyjedzie camper Strefy RozwoYou. Projekt pozwala zdobyć dofinansowanie na szkolenia dla pracowników.
27 czerwca do Piotrkowa Trybunalskiego zawita camper Regio Strefa, w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej „Regio Strefa"
skierowanej do mikro, małych i średnich Przedsiębiorców z województwa łódzkiego.
Tygodnik Gazeta Polska w związku z Jubileuszem Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości organizuje akcję Gospodarczy Fundament Niepodległości.
19 czerwca w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia z funduszy europejskich dla projektów dotyczących edukacji przedszkolnej.
Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zaprasza do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Certyfikaty i wyróżnienia przyznawane są dla najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw. 
Centrum Innowacji Biznesowej rozpoczęło rekrutację na bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego. Cykl spotkań skierowany jest do mikro, małych i średnich firm.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym „Fundusze Europejskie dla mam powracających na rynek pracy”.
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wraz z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego zapraszają firmy z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic, na bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego dowiedzą się jak uzyskać DOTACJĘ NA ROZWÓJ FIRMY.
01-06-2018

Wsparcie dla MŚP

 Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza małe i średnie firmy do uczestnictwa w drugiej edycji projektu pn. Pakiet dla średnich miast.
Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych, że do 31 maja 2018 r. należy wnieść drugą ratę opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń.