Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne wydarzenie muzyczne, które już w najbliższy piątek (12.08).
W ubiegły poniedziałek (8.08) Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zamienił się w profesjonalną pracownię artystyczną.
08-08-2016

Kierunek DINO-PARK

W ubiegły weekend uczestnicy półkolonii w świetlicy środowiskowej „Bartek” pojechali do DINO-PARKU w Kołacinku. Koloniści podziwiali naturalnej wielkości figury dinozaurów wkomponowane w tamtejszy krajobraz oraz poznały wiele ciekawostek z życia olbrzymów, które wywarły na małych miłośnikach prehistorii ogromne wrażenie.
05-08-2016

Odpust u Panien

W niedzielę (7.08.) uroczystości odpustowe w Kościele Akademickim Panien Dominikanek pw. Matki Bożej Śnieżnej w Piotrkowie Trybunalskim. Na wiernych oprócz nabożeństw czekają także występy artystyczne.
„Kolorowa Lokomotywa” zajechała w miniony piątek (29.07) wraz z podopiecznymi Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim do Spalskiego Parku Krajobrazowego. 
19 sierpnia 2016r. (piątek) Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego oddział Piotrków Trybunalski organizuje kurs na temat aktualnych przepisów prawnych z zakresu obrotu ziemią.
Gotowy jest już sierpniowy „Informator Kulturalny”. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem sierpniowych imprez.
W minionym tygodniu Miejski Ośrodek Kultury zamienił się w prawdziwą pracownię artystyczną. Wszystko za sprawą czwartej edycji projektu artystyczno-ekologicznego „Kolorowa Lokomotywa” organizowanego przez Łódzki Dom Kultury.
27-07-2016

Jazzowy piątek

Przed nami kolejny koncert z cyklu Old Town Jazz. Już w piątek (29.07) na deskach piotrkowskiego Skyy Pub zagra Dariusz Herbasz z autorskim projektem „Joy of Friendship”.
W  piątek (22.07.)  Ośrodek Działań Artystycznych  Miejskiego Ośrodka Kultury zorganizował swoim  podopiecznym kolejną wycieczkę edukacyjną. Tym razem celem podróży była Jaskinia Raj w Chęcinach.