Dzisiaj: Wtorek 14 lipca 2020

Kacper Jonczyk zdobył dwa srebrne medale podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego dzieci w wieku 8–10 lat.
Aż 13 medali zdobyły tancerki z klubu „Jaskółczyn” podczas eliminacji Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym, które odbyły się w Wartkowicach.
W najbliższą niedzielę (03.11) szczypiornistki MKS Piotrcovia na własnym parkiecie zmierzą się z Klubem Piłki Ręcznej Gminy Kobierzyce. Początek meczu w hali RELAX o godz. 17.
 
Dwa złote, trzy srebrne oraz brązowy medal - to bilans Piotrkowskiej Fundacji Talentów w zorganizowanym w Warszawie Międzynarodowym Pucharze Atletyki Powietrznej - International Air Athletics Cup.
W miniony weekend (19.10) odbyła się Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego. Piotrków reprezentowali zawodnicy z UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego.
 
Srebrny oraz brązowy medal zdobył Kacper Jonczyk, zawodnik UKS „Delfin” Piotrków Trybunalski, podczas zawodów Ligi Dzieci i Młodzików 2019/2020.
W środę (23.10) szczypiornistki MKS Piotrcovia na własnym parkiecie zmierzą się z EUROBUD JKS Jarosław. Początek meczu o godz. 18.
 
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w drugiej edycji gry miejskiej „Magia Starego Miasta” organizowanej przez Polskie Towarzystwo Turystyczno- Krajoznawcze. Zabawa odbyła się w ramach projektu Młode Stare Miasto.
 
Już jutro (09.10) we własnej hali szczypiornistki MKS "Piotrcovia" podejmą aktualne Mistrzynie Polski PGNiG Superligi drużynę MKS "Perłę" Lublin. Zapraszamy na mecz.
 
Sportowcy z piotrkowskiego Stowarzyszenia SALOS wzięli udział w XXVII Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej. Siatkarze i tenisistki zakwalifikowali się do igrzysk światowych.