Aktualności

FOTO_AKS_01
Zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyli cztery medale podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, najważniejszych zawodach sezonu w kategorii kadetów.

279678652_828970935172391_8992817858905800006_n
W niedziele (3.05) na jeziorze Bugaj odbyły się Otwarte Feederowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego. Do rywalizacji o tytuł Mistrza stanęło 15 wędkarzy. Organizatorem wydarzenia było Koło nr 12 Piotrków – Miasto.

wieza-cisnien-7-maja-plakat.jp-1651150966
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w najbliższą sobotę (7.05) do zobaczenia nocnych widoków naszego miasta z wieży ciśnień. Planowane jest 8 wejść, każde co 30 minut.

obchody-3-maja-1650973257
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w najbliższą sobotę (30.04) o godzinie 15.00 na kolejny w tym roku spacer z przewodnikiem po naszym mieście.

FOTO_AKS_01
Zapaśniczki Atletycznego Klubu Sportowego mają za sobą bardzo dobry start w mistrzostwach Polski juniorów i młodzieżowców. Na zawodach w Pelplinie wywalczyły dwa srebrne medale i jedno miejsce tuż za podium.

21-04-2022

Panny Piotrkowskie

sanktuaria-1650522598

Klub 2022 — kopia
Piotrkowskie kluby mogą składać wnioski na dofinansowanie sportowej działalności. Wszystko dzięki kolejnej edycji programu „Klub” przygotowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

20220409_162451
Piotrkowskie zespoły taneczno-akrobatyczne z Akademii Tańca Sportowego „Jaskółki” zadebiutowały na XII Polsko-Niemieckim Festiwalu Tańca Dzieci i przywiozły ze sobą grad medali. Zawody odbyły się 9 kwietnia na scenie w Żarach.
FOTO_AKS_01
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyli cztery medale podczas mistrzostw Polski juniorów w Raciborzu. Dzięki zdobytym krążkom, a także miejscom punktowanym, piotrkowski klub zajął drugą lokatę w klasyfikacji drużynowej.

DSC02631
Bardzo dobry występ zanotowały zawodniczki Piotrkowskiej Fundacji Talentów podczas Międzynarodowych Artystycznych Mistrzostw, które w ostatni weekend marca (26-27.03) odbyły się w Opolu.