Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę studentów i absolwentów Wydziału Tkaniny ASP w Łodzi „Wiele jest druk ll etc.etc.etc.”.
Ponad 70 osób wzięło udział w specrze, którego celem było zwiedzanie komnat piotrkowskiego muzeum.
W ostatnich dniach lutego w Szkole Podstawowej nr 13 odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Europejski Dzień Języków”, który realizowano w placówce od października.
Wystawa rysunku i malarstwa Czesława Kuźniaka to najnowsza propozycja Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
„Telewizja Falstart” to tytuł programu artystycznego, który z okazji Dnia Kobiet przygotowali podopieczni Klubu Seniora działającego w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Artystycznie, kreatywnie i z pomysłem było podczas ferii z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Choć śniegu zabrakło to dzieci na pewno się nie nudziły.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Roberta Michalika „Portret z charakterem”.
„Wielowątkowa historia” to niecodzienna wystawa przygotowana przez studio tkackie LennyLamb. Prezentację do 6 marca można oglądać w galerii „U Panien” (na piętrze).
„Na styku” to tytuł wystawy fotografii Danuty Węgiel, która prezentowana będzie od 19 lutego do 20 marca w Galerii „Śnieżne Krużganki”.
Dobiegł końca pierwszy tydzień ferii zimowych ze świetlicami artystycznymi Miejskiego Ośrodka Kultury. Było bardzo ciekawie i artystycznie, a każdy dzień dostarczał nowych wrażeń.