„Muzyczne echa Hiszpanii i Włoch na 88 klawiszy i 6 strun” to tytuł koncertu gitarowo-fortepianowego, który zwieńczy „L Dni Muzyki Kameralnej”.
„Jestem w moich obrazach” to tytuł nowej wystawy, którą będzie można oglądać w Centrum idei „Ku Demokracji” już od najbliższej niedzieli (12.05).
…to tytuł wystawy, która będzie prezentowana w piotrkowskim Muzeum. W najbliższym wtorek (14.05) o godz. 14:00 zaplanowano wernisaż wystawy.
09-05-2019

Nowe wystawy w ODA

Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na dwa wernisaże nowych wystaw, które będzie można oglądać galerii przy ul. Sieradzkiej 8.
„Dar i Tajemnica” to tytuł spektaklu słowno-muzycznego upamiętniającego pierwszą pielgrzymkę św. Jana Pawła II do Polski. Koncert odbędzie się w Kościele Akademickim Panien Dominikanek.
„W drodze do niepodległości. Kanadyjski przystanek - obóz Kościuszko w Niagara-on-the-Lake, 1917-1919” – to tytuł wystawy, jaką od 9 maja będzie można oglądać w piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Piotrkowskie grupy taneczno-akrobatyczne z Klubu Kultury „Jaskółczyn” PSM stanęły na podium 25 Jubileuszowych Ogólnopolskich Konfrontacji Tanecznych w Małogoszczy.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Słowackiego 13) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Cezarego Graczykowskiego „Dzień targowy w Gorzkowicach”.
Muzycznie, ale przede wszystkim tanecznie - tak było podczas wczorajszych obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca, które odbyły się w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Do 28 maja można nadsyłać zgłoszenia do dziewiątej edycji konkursu fotograficznego „Piotrkowska przyroda”. Organizatorem jest Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.