W piątkowy wieczór koncertem w kościele pw. Miłosierdzia Bożego zakończymy 9. edycję „Piotrkowskiej Jesieni Organowej”. Początek koncertu o godzinie 19.00.
Wystawa fotografii „Birmańskie klimaty” autorstwa Czesława Polcyna to najnowsza propozycja Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wernisaż w czwartek, 24 października.
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 odbyło się wczoraj (23.10) czwarte „Spotkanie z…”. W tym roku bohaterem projektu był Stanisław Wyspiański.
„Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi” to hasło tegorocznej „Nocy Świętych” organizowanej w Piotrkowie Trybunalskim.
W piątek (18.10) odbędzie się kolejny koncert w ramach Piotrkowskiej Jesieni Organowej.
Piotrkowskie muzeum znalazło się w gronie laureatów konkursu „Moje miejsce na Ziemi”. Jest to największy program grantowy Fundacji PKN Orlen dla społeczności lokalnych.
 
W ramach programu „Deutche Plus” w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 odbyła się nietypowa lekcja języka niemieckiego.
W ubiegły piątek (11.10) Szkoła Podstawowa nr 13 uczestniczyła w happeningu "Balon za uśmiech”. Imprezę zorganizował Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.
 
Grand Prix oraz kilka medali przywieźli z ogólnopolskiego Festiwalu Tańca „Rosa” podopieczni Klubu Kultury „Jaskółczyn” z Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
11-10-2019

Nowa wystawa w ODA

„Intensywność Patrzenia” to tytuł wystawy autorstwa Elżbiety i Czesława Abratkiewiczów, którą będzie można oglądać w Galerii ODA. Wernisaż odbędzie się dziś (11.11) o godz. 19.00.