„Potęga natury” to tytuł wystawy autorstwa Iwony i Dariusza Piasta, którą będzie można oglądać w galerii „Śnieżne Krużganki”. Wernisaż odbędzie się w najbliższą niedzielę (11.08.) o godz. 18.00.
„Śpiew-Wam sobie…” to tytuł kolejnego koncertu z cyklu letnich spotkań na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury.
W najbliższy czwartek (8.08.) odbędzie się kolejny Rodzinny Festyn Plenerowy. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury.
Półmetek wakacji już za nami. Jaki był ten czas? Na świetlicach artystycznych MOK na pewno artystyczny, ciekawy, interesujący i obfitujący w moc atrakcji, a także dobrą zabawę.
Kościół Akademicki Panien Dominikanek zaprasza na uroczystości odpustowe ku czci patronki – Matki Bożej Śnieżnej, które odbędą się już w najbliższą niedzielę (4.08).
…to tytuł wystawy plenerowej, którą można oglądać w oddziale piotrkowskiego Muzeum w Polichnie.
Przed nami kolejny wakacyjny miesiąc. O tym co ciekawego się w nim wydarzy, dowiemy się z najnowszego wydaniu Informatora Kulturalnego.
Wycieczka, spektakl teatralny, zajęcia plastyczne, fotograficzne i taneczne. Tak dzieciom upłynął kolejny tydzień wakacyjnego wypoczynku z Miejskim Ośrodkiem Kultury.
„Na tronie i w koronie” to hasło wakacyjnych zajęć dla dzieci przygotowanych przez piotrkowskie Muzeum. Do tej pory z oferty skorzystało ponad 350 uczestników.
26-07-2019

Aerobiki z medalami

Dwa medale przywiozły z Międzynarodowego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach podopieczni Klubu Kultury „Jaskółczyn” z Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.