„Kolory Indii” to tytuł wystawy fotografii autorstwa Sławomira Hoffera, którą można było oglądać w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. W czwartek (25.04) odbył się uroczysty finisaż.
Maria Paszyńska, autorka serii wydawniczej „Owoc granatu” gościła wczoraj (25.04) w Piotrkowie Trybunalskim. Podczas spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej opowiadała o swojej najnowszej książce „Świat w płomieniach”.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na wieczór autorski poezji i malarstwa Aleksandra Książczaka.
„Zapiski z podróży” to tytuł wystawy rysunków Jerzego Samborskiego, która prezentowana będzie od 28 kwietnia do 29 maja w galerii „Śnieżne Krużganki” Centrum idei „Ku Demokracji”.
Już po raz dziewiąty w naszym mieście zorganizowany zostanie cykl Old Town Jazz. Inaugurację serii koncertów zaplanowano już jutro (26.04) o godz. 20:00. Zagra Jerzy Małek „Black Sheep”.
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkaniu autorskie z Marią Paszyńską, polską pisarką, felietonistką, autorką serii wydawniczej „Owoc granatu”. Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia (czwartek) o godz. 17:00 w czytelni dla dorosłych (ul. Jerozolimska 29).
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na Piotrkowski Festiwal Teatralny. W najbliższy weekend na scenie MOK będzie można zobaczyć kilkanaście spektakli w wykonaniu młodych aktorów.
Piotrkowskie Muzeum zaprasza na drugi koncert w ramach Jazz Scena Zamek. Koncert odbędzie się w najbliższy czwartek (25.04) o godz. 18.30 w salach Zamku Królewskiego.
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na wystawę fotograficzną Sławomira Hoffera „Kolory Indii".
„Za Waszą i Naszą wolność. Sojusz Piłsudski – Petlura 1920” to tytuł wystawy, jaką od kwietnia do czerwca można oglądać w piotrkowskim Muzeum.