Rozpoczął się remont kolejnej kamienic zlokalizowanej na piotrkowskim Starym Mieście. Zrewitalizowany zostanie budynek przy pl. Niepodległości 5.
„Piotrków Trybunalski Miasto Królewskie” to tytuł najnowszego albumu fotograficznego naszego miasta. Prezentacja książki odbędzie się 18 lipca w Mediatece 800-lecia.
Jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą? Zainwestuj w rozwój swojej firmy i uzyskaj zwolnienie podatkowe w ramach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Zakończyły się wybory do rad osiedli. W ostatnim czasie przeprowadzono ponowne wybory na osiedlach, które nie wybrały swoich przedstawicieli w pierwszych terminach.
Nic tak nie dodaje atmosfery w naszych domach wieczorami, jak blask świec. O tym najlepiej wie jedna z piotrkowskich firm zajmująca się produkcją świec – „Euro-Kerze”.
Rozpoczyna się ostatni etap budowy ronda u zbiegu ulic: Dmowskiego, Żelaznej, Górnej oraz Armii Krajowej. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.
Pomimo trwających wakacji grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 12 spotkała się z prezydentem Krzysztofem Chojniakiem. Tematem spotkania była rozmowa o ekologii.
We wtorek (9.07) rozpoczął się kolejny etap przebudowy skrzyżowania Dmowskiego/Armii Krajowej. Uwaga na zmianę tras autobusów komunikacji miejskiej.
Prezydent Krzysztof Chojniak zaniepokojony sytuacją w szpitalu przy ul. Roosevelta interweniuje u Marszałka Województwa Łódzkiego.
Już po raz siódmy na piotrkowskim niebie mogliśmy podziwiać samolotowe akrobacje w wykonaniu najlepszy pilotów. Za nami piknik lotniczy Fly Fest.