Biuro Obsługi Mieszkańców przygotowało styczniowy e-Biuletyn poświęcony elektronicznym usługom wdrażanym w piotrkowskim magistracie. Najnowsze wydanie poświęcone jest e-Płatnością, czyli najnowszej usłudze wdrożonej w Urzędzie Miasta.
14 stycznia 2019 roku zmarł prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Kondolencje składają władze Piotrkowa Trybunalskiego wraz z mieszkańcami.
Szkoła Podstawowa nr 2 była gospodarzem tegorocznego spotkania opłatkowego pracowników oświaty, które zorganizowano w piątek (11 stycznia). Tradycyjnie było wspólne kolędowanie, składanie życzeń i dzielenie się opłatkiem.
14-01-2019

Podarowali uśmiech

W  Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie zakończyła się realizacja programu „Podaruj uśmiech”. Jego celem była poprawa sytuacji dzieci z rodzin zagrożonych lub dotkniętych zjawiskiem przemocy.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed silnym wiatrem i oblodzniem, który do godzin wieczornych będą występować nad Piotrkowem Trybunalskim.
Inwestycje w 2019 roku były tematem wywiadu, którego prezydent Krzysztof Chojniak udzielił na antenie Telewizji Piotrków. Zapraszamy do obejrzenia wideo.
W dniach 26-27 stycznia koło łowieckie „Koliber” planuje polowanie zbiorowe w okolicy ul. Świerczów. Poniżej - zgodnie z ustawowymi wymaganiami - prezentujemy obwieszczenie w tej sprawie.
Kamil Majchrzak osiągnął największy sukces w karierze. Piotrkowianin zagra w pierwszej rundzie prestiżowego Australian Open.
Biznes.gov.pl to serwis przeznaczony dla osób zamierzających rozpocząć i prowadzących działalność gospodarczą. Celem portalu jest pomoc przedsiębiorcom.
W 35 miejscach na terenie Piotrkowa można kupić tańsze bilety na przejazdy autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą punktów.