Dzisiaj: Poniedziałek 20 maja 2019

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach prezydent Krzysztof Chojniak odebrał nagrodę dla "Top Inwestycji Komunalnej 2019", tj. "Mediateki 800-lecia".
25 maja Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na wiosenną wycieczkę rowerową. Cykliści do pokonania będą mieli około 20 kilometrów.
Przez jeden majowy weekend, od 15 lat, Piotrków Trybunalski staje się stolicą muzyki podwórkowej. Przed nami jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Folkloru Miejskiego.
25 maja mija 71 lat od zamordowania rotmistrza Witolda Pileckiego przez komunistyczne władze Polski. Dzień przed rocznicą na marsz, ku czci jednego z największych bohaterów w dziejach Rzeczpospolitej, zaprasza Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.
Znamy już wszystkie szczegóły najnowszej odsłony budżetu obywatelskiego. W przyszłym roku do wydania będzie 2 mln 400 tys. zł.
Już po raz trzynasty w naszym mieście odbywa się Festiwal Klarnetowy. Dziś (14.05) rozpoczęły się pierwsze przesłuchania konkursowe.
Urząd Miasta przygotowuje się do zagospodarowania terenów wokół jeziora Bugaj. W przyszłym tygodniu odbędą się warsztaty, których celem jest wypracowanie optymalnych rozwiązań dla tego obszaru.
1 czerwca na ulicy Słowackiego odbędzie się II Meeting Gospodarczy. Do udziału w nim i prezentacji swojej oferty zapraszamy firmy z Piotrkowa Trybunalskiego.
Piotrkowska mediateka została "Top Inwestycją Komunalną 2019". Plebiscyt został zorganizowany przez opiniotwórczy Portal Samorządowy.
O 13:00 w sercu piotrkowskiej Starówki rozpoczął się piknik zorganizowany z okazji Dni Funduszy Europejskich. Zabawa potrwa do późnych godzin popołudniowych.