W środowe (26.06) popołudnie na stadionie miejskim „Concordia” odbył się finał Pucharu Polski na szczeblu województwa łódzkiego. Po emocjonującym starciu, w rzutach karnych Unia Skierniewice pokonała Lechię Tomaszów Mazowiecki.
Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców i osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej na konsultacje z przedstawicielami Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego.
Do 30 czerwca można zgłaszać kandydatów na ławników sądów okręgowych i rejonowych. Na kadencję 2020-2023 radni Rady Miasta wybiorą 47 ławników.
„Elektrociepłownia Piotrków Trybunalski” – taką nazwę będzie miała nowa spółka miejska. Do życia została powołana dzisiejszą (26.06) uchwałą Rady Miasta.
Piotrków Trybunalski przygotowuje się do udziału w konkursie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju – ROZWÓJ LOKALNY. Jednym z elementów przygotowań jest ankieta dla mieszkańców na temat funkcjonowania miasta. Zachęcamy do jej wypełnienia.
Aż 42 propozycje do budżetu obywatelskiego 2020 złożyli piotrkowianie. W najbliższych tygodniach wszystkie projekty zostaną sprawdzone przez zespół opiniujący.
Do Polski nadchodzi kolejna fala upałów. Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega piotrkowian i prosi o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa.
W środę (26.06) na stadionie miejskim Concordia odbędzie się finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. W decydującym meczu zmierzą się Unia Skierniewice i Lechia Tomaszów Mazowiecki.
W środę (26.06) po raz ostatni przed wakacjami będą obradować piotrkowscy radni. Sesja rozpocznie się o godz. 9:00.
Przed nami jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji w naszym mieście. W magistracie ogłoszono przetarg na przebudowę ul. Wojska Polskiego, na tzw. "ryneczku".