Pięć projektów poprawiających jakość kształcenia zawodowego, o łącznej wartości blisko 8,4 miliona złotych, zrealizowanych zostanie w Piotrkowie Trybunalskim.
Niepowtarzalną wystawę można już oglądać w piotrkowskiej Mediatece 800-lecia. W galerii na pierwszym piętrze zobaczymy namacalną historię aparatu fotograficznego.
Msza święta, złożenie kwiatów oraz Bieg Tropem Wilczym – tak Piotrków Trybunalski uczci pamięć Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości odbędą się 1 marca. 
Magomedmurad Gadżijew, zawodnik piotrkowskiego AKS, został mistrzem Europy w zapasach w stylu wolnym. Swój drugi w dorobku tytuł wywalczył w Rzymie.
Dom Pomocy Społecznej, ZSP nr 1 i zaplecze stadionu miejskiego „Concordia” zostaną wkrótce podłączone do miejskiej sieci ciepłowniczej. Inwestycja jest w tracie realizacji.
Złożeniem kwiatów pod pomnikiem Grobu Nieznanego Żołnierza oraz w miejscach upamiętniających gen. Stefana Roweckiego ps. "Grot" uczciliśmy rocznicę powstania Armii Krajowej.
Każda osoba, której nie stać na poniesienie kosztów odpłatnej pomocy prawnej może skorzystać z darmowych porad, które udzielane są w Piotrkowie Trybunalskim.
16 lutego 2014 roku zmarła Krystyna Stankiewicz, Honorowy Obywatel Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz zasłużona działaczka Armii Krajowej.
14 lutego 1942 roku powołano do życia Armię Krajową - największą i najlepiej zorganizowaną armię podziemną działającą w czasie II wojny światowej. Jutro upływa 78 lat od tamtych wydarzeń.
Kilkuset przedszkolaków wzięło udział w piotrkowskiej odsłonie cyklu Orlen Przedszkoliada Tour, która w czwartek (13.02) odbyła się w hali Relax.