Referat Zarządzania i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed silnym wiatrem, który przez cały dzień (8.03) będzie wiał nad Piotrkowem.
8 marca na całym świecie obchodzimy Dzień Kobiet. Tradycyjnie przy okazji tego święta na okolicznościowych uroczystościach spotykają się piotrkowskie organizacje i stowarzyszenia.
Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet do piotrkowianek kierują Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak oraz Przewodniczący Rady Miasta Marian Błaszczyński.
Zapraszamy mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego do skorzystania z bezpłatnych zabiegów rehabilitacyjnych. Projekt prowadzi Instytut Zdrowia Medicall.
W Piotrkowie Trybunalskim trwają wybory przedstawicieli do jednostek pomocniczych gminy. Już dziś (7.03) swoich przedstawicieli wybierze osiedle „Przyszłość”.
100 lat skończyła dziś Tusnelda Zacierka, legendarna piotrkowska lekarka. Wychowawca wielu medyków i wieloletni ordynator oddziałów wewnętrznych piotrkowskich szpitali.
Już wiosną w Piotrkowie Trybunalskim powstanie nowy obiekt sportowo-rekreacyjny.  Kompleks nowoczesnych boisk powstanie przy Szkole Podstawowej nr 2.  
Piotrków Trybunalski znalazł się na trasie pociągów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Od 11 marca ŁKA będzie można jeździć na trasie Łódź-Piotrków Trybunalski-Radomsko.
Kolejnych 31 rodzin jeszcze w tym roku wprowadzi się na Podzamcze, a dokładniej do nowo budowanej kamienicy u zbiegu ulic Starowarszawskiej i Jerozolimskiej. Inwestycja jest na bardzo zaawansowanym etapie.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed silnym wiatrem, który dziś (5.03) w godzinach popołudniowych będzie występował nad Piotrkowem Trybunalskim.