Mieszkanie komunalne w kamienicy budowanej przy skrzyżowaniu ul. Starowarszawskiej/Jerozolimskiej czeka na najemców. Rozpoczęło się przyjmowanie wniosków.
Międzynarodowa Fundacja „Reaxum” zaprasza niepełnosprawne osoby do udziału w programie „GraduatON”, którego zadaniem jest podniesienie kwalifikacji zawodowych.
Wielu osobom słowo "browar" kojarzy się z napojem. Jednak browar to także urządzenie do jego warzenia. Takie wyjątkowe konstrukcje powstają w Piotrkowie Trybunalskim.
Biuro Obsługi Mieszkańców przygotowało marcowe wydanie e-biuletynu, który tym razem poświęcony jest wprowadzeniu e-dowodów.
W Piotrkowie Trybunalskim znów przybędzie miejsc postojowych. Tym razem parking powstanie na Starym Mieście.
Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi przekształcenia użytkowania wieczystego w prawo własności.
Lalka „Ruda” wykonana przez uczennicę Szkoły Podstawowej nr 3 bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Wszystkie Kolory Świata”. Zachęcamy wszytskich piotrkowian do internetowego głosowania.
Chcesz przeżyć wyjątkową przygodę i zdobyć ciekawe doświadczenia? Miasto partnerskie Vienne oferuje młodym, zdolnym i ambitnym piotrkowianom pracę w charakterze wolontariusza.
W najbliższy piątek (15.03) do Piotrkowa Trybunalskiego zawita Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Z pomocy specjalistów będzie można skorzystać w godzinach 9:00-11:30.
Piotrków Trybunalski to idealne miejsce dla inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą terenów inwestycyjnych przygotowanych przez miasto dla prywatnych przedsiębiorców.